“PREDANÝ” slnečný mezonet s garážou v centre Novej LesnejPREDANÝ 

Predaný

Mezonet s garážou - 179m2

Ponúkam na predaj priestranný (179m2), dvojpodlažný „Mezonetový“ byt v centre podtatranskej Obce Nová Lesná v murovanom-zateplenom bytovom dome (celkove 4.byty). Byt s výhľadom na Vysoké Tatry je na 2. až 3. poschodí a bytový dom prešiel rekonštrukciou v r. 2014: zateplenie, plastové okná. Veľkosť bytu vznikla výstavbou Mezonetovej časti, ktorá bola nadštandardne postavená a kolaudovaná v r.2006. Byt má samostatné kúrenie a jeho prvé podlažie je o veľkosti 83,13m2 a má 2 balkóny (8,28m2). Mezonetová časť je o rozlohe 70,1m2 na pôdoryse bytu pod ním (počítaná obytná podlahová plocha je len do svetlej výšky 1,35m) a má taktiež balkón (4,21m2). Úžitková-obytná podlahová plocha podľa znaleckého posudku je 153,23m2. Na prízemí bytového prislúcha ku bytu garáž (19,5m2) a smostatná pivnica 4m2. Súčasťou predaja je aj podielové vlastníctvo na pozemkoch pred garážami a pred bytovým domom.

Po vstupe do bytu sa nachádza predsieň s dlažbou, a po ľavej ruke je vstup do samostatného WC a vedľa vstup do kúpeľne s vaňou, nasleduje vstup do kuchyne kde je aj väčšia špajza. Po ľavej ruke sa pokračuje do obývačky s balkónom. Z predsiene po pravej strane je menšia izba a za ňou nasleduje ďalšia obývacia miestnosť (situované na juho- západ) s veľkou vstavanou skriňou z ktorej vedú schody do podkrovia.

Podkrovie je ako samostatný moderný byt, projektovaný s dvoma spálňami, so samostatným WC, kúpeľňou a veľkou otvorenou kuchyňou s veľkým obývacím priestorom z ktorého vedie balkón na juh. Výstavba bola len z kvalitných materiálov a dreveného masívu. Výhodou podkrovia je možnosť kúrenia v krbo-kachlovej keramickej piecke ktorá po väčšinu dní vie vykúriť celé podkrovie.

Byt je slnečný, teplý, orientovaný prevažne na východo – západ. V Novej Lesnej sa bytový dom nachádza pod hornou ulicou, na vyvýšenom mieste, čím sú umožnené pekné výhľady. V blízkosti je cca 5km Poprad a mesto vysoké Tatry 2km.

Odporúčam vidieť. Vhodné nielen pre väčšiu rodinu ale aj na investíciu a prenajímanie.

Cena: 158 900€. (nedávny znalecký posudok 5/2018 na 168 000€ v plnej sume akceptovaný bankou)

Výhodou tohto bývania sú nízke mesačné náklady (cca 100€). Bytový dom má vlastnú správu kde sa platí fond opráv 30€.

V prípade záujmu volajte: 0910 835 000,

píšte: newways.office@gmail.com