“PREDANÉ” Exkluzívne na predaj 2. izbový byt v novostavbe „Byty Fuxova“ v BA-Petržalka s garážovým miestom.PREDANÉ 

Predané

2. IZBOVÝ BYT

„Exkluzívne“ ponúkam na predaj 2-izbový byt v novostavbe „Byty Fuxova“ v BA-Petržalka s garážovým miestom. Byt sa nachádza v modernej budove, ktorá má nadčasový koncept s 23. poschodiami a je postavená najmodernejšími technológiami. Okná na bytovom dome sú plastové s izolačnými trojsklom (z vonkajšej strany sivej farby, z vnútra biele) a v kombinácii s dobrým zateplením má bytový dom nízke náklady na vykurovanie. Kúrenie je zabezpečované teplovodom z centrálnej kotolne. Každý byt má aj predprípravu na možnosť zhotovenia vlastnej klimatizácie, čo je v letných mesiacoch veľká výhoda. Bytový dom ma tri výťahy, pivnice a svoju podzemnú garáž. Na prízemí sa nachádza recepcia s 24 hodinovou prevádzkou, so strážnou službou a zároveň prízemie slúži na kancelárske a obchodné priestory.

Byt sa nachádza na 22. poschodí. Po vstupe do bytu cez bezpečnostné dvere sa dostaneme do predsiene, kde je pripravene miesto pre vstavanú skriňu. Na Ľavej strane je vstup do kúpeľne, ktorá je vybavená vaňou, umývadlom, zrkadlom a wc na spôsob geberitu. Ďalej sa v byte nachádza útulná izba pripravená na spálňu. Posledná miestnosť je rozmerovo najväčšia, bude slúžiť ako obývačka spojená s kuchyňou a jedálňou. Z obývačky je vstup na priestrannú lodžiu, z ktorej je prekrásny výhľad na hrad, Dunaj a veľkú časť Bratislavy. Celková podlahová plocha je 45.01m2 (využiteľná plocha vrátane loggie je: 49.01m2). V byte sú kvalitné plávajúce podlahy, kúpeľňa má keramický obklad a dlažbu.  Pre dokončenie bývania je potrebné namontovať svietidlá, zariadiť byt nábytkom, kuchynskou linkou a spotrebičmi.  Mesačne náklady sú do 100€ + energie. Byt ma 2. ročnú záruku od kolaudácie.  

Okolie bytového domu je vo výbornej lokalite Bratislavy s kompletnou občianskou vybavenosťou. Neďaleko sa nachádza Starý most, Sad Janka Krála, Dunaj a Chorvátske rameno. V tesnej blízkosti je nákupné centrum Aupark. Do historického centra mesta je to cca 10 min pešo. Bytový komplex má vynikajúcu dostupnosť autom, autobusom, električkou alebo bicyklom. Súčasťou projektu je aj novovybudovane detské ihrisko. Daná lokalita a bytový dom spĺňajú veľa podmienok pre nadštandardné a pokojne bývanie v Bratislave.

Veľkou výhodou je že byt má v podzemnej garáži vlastné parkovacie miesto.

Cena: 169 900 eur

V cene sú zahrnuté všetky poplatky za sprostredkovanie predaja a kúpy nehnuteľností.                                                                                   

Maklér odporúča. Kontakt Peter Polovka, 0917 083 782, office@newways.sk