3-izbový mezonet s lodžiou v Tatranskej Lomnici. (Video)PREDANÉ, cena: 199.500,-€ (Video) 

NA PREDAJ

3. IZBOVÝ MEZONET

Exkluzívne, ponúkam na predaj slnečný 3-izbový mezonet s lodžiou v Tatranskej Lomnici. Byt po čiastočnej rekonštrukcii sa nachádza na 4. poschodí v rekonštruovanom bytovom dome.

Budova:
-po rekonštrukcii (zateplenie fasády, nové rozvody, okná), r.2015
-má 4. nadzemné podlažia
-bez výťahu
-spoločné priestory – aktuálne pred plánovanou rekonštrukciou
-samostatná kotolňa umiestnená v pivnici bytového domu (moderný kotol HOVAL r.2015)

Rozloha bytu:
-úžitková plocha: 81,8 m2
-lodžia: 3,5m2
-pivnica: nie

Byt-technické údaje:
-po čiastočnej rekonštrukcii: nový plynový kotol Baxi a vymenené všetky rozvody tepla (medené trúbky), nové plastové okná (Slovaktual r.2015, dvojsklo, priepustnosť 1,1) a vymenené všetky strešné okná (Velux).
-pôvodný stav z r.1999: podlahy, kuchyňa, kúpeľňa a izby

Dispozícia bytu:
Vstup do bytu začína chodbou, po ľavej ruke je vstup do samostatného WC s umývadlom. Z chodby sa pokračuje do otvoreného obytného priestoru pozostávajúceho z kuchyne, jedálnej a obytnej časti (plocha 51m2). Z obytnej časti sa vychádza na lodžiu a taktiež schodmi do podkrovnej časti. Podkrovie disponuje dvomi samostatnými izbami a kúpeľnou s WC a umývadlom.

Vybavenie bytu ktoré je súčasťou predaja:
-byt sa predávaj komplet zariadený ako na fotkách. Ide o staršie veci (pôvodný stav)

Mesačné náklady za posledné vyúčtovacie obdobie (2020):
-poplatky správcovi: 59€ (správa, výdavky na spoločné priestory, fond opráv, teplo na vykurovanie spoločných priestorov, studená voda)
-elektrina: 15€
-plyn: 20€
-spolu: 95€/mesačne (byt bol užívaný príležitostne – víkendovo)

Lokalita a orientácia:
Bytový dom sa nachádza približne v centre rezidenčnej oblasti Tatranskej Lomnice. Tatranská Lomnica ako najvyhľadávanejšia lokalita Vysokých Tatier ponúka široké možnosti aktívneho oddychu: zjazdovky, wellness, múzeá, kaviarne, gastro, služby a taktiež disponuje kompletným občianskym vybavením (škola, škôlka, zdravotné stredisko, lekáreň).
Dostupnosť Tatranskej Lomnice: vlak, električka, autobus

Parkovanie:
Parkovanie je bezproblémové pred bytovým domom.

Vyjadrenie makléra:
Tento krásny slnečný mezonet, po čiastočnej rekonštrukcii technických častí je v pôvodnom stave a obývateľný ihneď. Nakoľko pôvodný stav má už 22 rokov, vyžaduje si menšie opravy (odlepujúce sa kachličky nad vaňou, zlomená vnútorná parapeta pri vstupe na lodžiu, netesniaca batéria v kuchyni. Väčšinu však osloví „rekonštrukcia“ podľa vlastných predstáv.
Vzhľadom na polohu bytu ako aj jeho dispozíciu, ide o žiadanú nehnuteľnosť využiteľnú ako na bývanie, tak na podnikanie. Investovaním do lokality Tatranská Lomnica viete nielen ochrániť svoje financie pred infláciou ale aj šikovne zhodnotiť. Odporúčam ako TOP investíciu.

Cena: 199.500,-€
Maklér: Peter Bartoň.
V prípade záujmu mi prosím volajte: 0910835000