CHCEM PREDAŤ

CHCETE PREDAŤ SVOJU NEHNUTEĽNOSŤ?

Áno, u New Ways ste na dobrej adrese, avšak pred tým ako Vás budeme pri predaji zastupovať, je vhodné mať jasno v tom, prečo by ste si mali na túto platenú  službu najať odborníka. Odpoveď je jednoduchá, avšak znova začína otázkami:

-chcete sa vyhnúť zodpovednosti a hroziacim rizikám pri predaji?

-chcete sa vystríhať nečakaným prekvapeniam, stresu a frustrácie pri objavovaní procesu predaja?

-radi by ste predali za najvyššiu trhovú cenu?

Vysvetlíme Vám to na jednoduchom príklade: “Realitný obchod” je ako tréning špičkového športovca. Ak trénujete na dennej báze, ste pripravený lepšie ako konkurencia. Ak niekto trénuje len raz za rok alebo vôbec, ide o veľké riziko či vo svojej činnosti bude úspešný. Predaj nehnuteľnosti nie je ako predávať balíček žuvačiek a práve preto nie je dobré ako samopredajca zlyhať a následne sa učiť na vlastných chybách. V New Ways trénujeme v realitnej sfére denne, denne sa učíme praxou ako svoje služby zlepšovať, ako vedieť čítať Vašu jedinečnú predajnú situáciu a predísť akýmkoľvek nedostatkom…

Čo získate ak Vás zastupuje profesionál:

-vo finále Vás ušetríme možným reklamáciám a problémom na úradoch, stresu z toho že si musíte naštudovať úradné procesy a právne znalosti v ktorých nie ste doma. Zarobíme Vám peniaze tým, že dodržíme všetky zásady predaja o ktorých by ste sa Vy dlho učili. Dodržať zásady výhodného predaja v preklade znamená použiť osvedčené know-how a podať za Vás výkon. “Podať Výkon” = najvyššia trhová cena.

Výsledkom platenej služby sú Vaše bezstarostné chvíle po celú dobu predaja až po pripísanie financií na Váš účet, končiac odovzdaním hnuteľností, prepisom energií a po-predajným poradenstvom.

“Sami dobre viete že predávať rýchlo a za nižšiu trhovú cenu určite nie je umenie”

Ak rýchlosť predaja nie je Vašou doslovnou požiadavkou a Vaša nehnuteľnosť je rezervovaná do týždňa alebo na prvej obhliadke, predajný postup alebo výkon makléra pravdepodobne nebol dostatočný. Vy ako predávajúci prichádzate o peniaze (predávate za menej) a platíte makléra v tomto prípade  za “drahú administratívu”. Na trhu sú aj makléri, ktorí Vás budú tlačiť do nižšej ceny, aby sa v krátkej dobe Vašej nehnuteľnosti zbavili a predajom rýchlo zarobili. V tomto prípade je správny výber makléra rozhodujúci, totiž uvedomte si že šéfom ste Vy, Vy platíte, Vy rozhodujete. Pri angažovaní makléra Vám odporúčame zachovať si zdravý sedliacky rozum a keď už viete za aké služby platíte, máte právo očakávať aj predajný výkon.

text: Bc. Peter Bartoň, RSc.