“PREDANÝ” 3.izbový byt na St. Juhu v Poprade – rekonštrukciaPREDANÝ 

NA PREDAJ

3. IZBOVÝ BYT

Ponúkam na predaj 3.izbový byt v Porade s balkónom po nadštandartnej rekonštrukcii. Byt sa nachádza na ideálnom 2. poschodí v zateplenej bytovke oproti pizzeria Venezia. Byt z pôvodného stavu prešiel takmer úplnou rekonštrukciou ( v r. 2012): dispozične prerobené jadro, kúpeľňa, kuchyňa, WC- geberit, plastové okna, plávajúce podlahy, kvalitné dvere, nové zárubne a bezpečnostné dvere-Sherlock. V pôvodnom stave zostali len osvedčené liatinové radiátory (majú nové termostatické hlavice), dlažba na balkóne so zábradlím sú taktiež v pôvodnom ale udržiavanom stave. Rozloha bytu je 68,2 m2. Izby v byte sú neprechodné a sú orientované na juho – západ, kde sú smerované 2 samostatné izby pričom jedna z nich má balkón. Kuchyňa a obývačka majú okná na severo – východ.

Ku bytu prináleží uzamykateľná pivnica. Bytový dom prešiel kvalitnou rekonštrukciou: zateplenie fasády, výmena zvislých rozvodov, výmena okien, nová strecha.

Po vstupe do bytu je priestranná predsieň z ktorej sa vchádza do 3 izieb a po ľavej ruke sa vchádza do kúpeľne s vaňou a WC- geberit, kde je moderný obklad (batérie v retro štýle) a priestor pre pračku. Pokračuje sa do obývačky z ktorej je vstup do kuchyne. Do samostatných izieb sa vchádza z predsiene rovno a po pravej ruke. Prvá izba s balkónom má veľkú vstavanú skriňu na mieru.

Kuchyňa je vybavená kvalitnými nerezovými spotrebičmi: plynový sporák, rúra, digestor a má novú značkovú chladničku a umývačku riadu (obe Elektrolux)

Veľkou výhodou bytu je jeho orientácia, čím je byt teplý a slnečný počas celého dňa. Dve izby sú orientované na juho – západ a kuchyňa s obývačkou sú na severo východ.

Byt má nízke náklady vďaka vykurovaniu spoločným kotlom ktorý bol súčasťou  rekonštrukcie budovy.

Byt je dobre situovaný a vo vyhľadávanej lokalite, pričom z bytu je blízko do mesta, nákupných stredísk, v blízkosti je škola, škôlka, detské ihriská….

Cena  je 86 900€. Byt je voľný ihneď.