“PREDANÉ” rodinný dom so záhradou v podtatranskej obci RakúsyPREDANÝ 

"PREDANÉ"

Rodinný dom so záhradou.

Ponúkam na predaj „Rodinný Dom“ v podtatranskej obci Rakúsy.

Jedná sa o kvalitný tehlový dom ktorý bol v rôznych fázach prerobený. Základom sú obvodové múry ktoré sú široké po pivnicu cca 60cm a od prízemia 45cm. Dom prešiel zateplením a rekonštrukciou strechy. Skladá sa z dvoch obytných poschodí: prízemie (na časti západnej vyvýšené aj s vonkajšou terasou) a obytné podkrovie. Dom je zčasti podpivničený.  Pri dome sa nachádza vstup do dielne z ktorého je možný vstup do pivnice kde je umiestnený plynový kotol. Vstup do obytnej časti je po schodoch zo západnej strany a po vstupe do domu je predsieň z ktorej je možné vstúpiť do obývačky spojenej s veľkou kuchyňou, do kúpeľne s WC, do izby a do komory. Z obývačky je vstup do spálne ktorá má okná na východ. Do podkrovnej časti vedú murované schody a obsahuje viacero miestnosti vrátane WC, a kúpeľne s vaňou. Kúpeľňa na prízemí prešla modernejšou rekonštrukciou

 (obklady, škrabaná omietka, WC- geberit). Na prízemí v obývačke a predsieni je drevená podlaha, v izbách gumolit. V celom dome boli vymenené okná za moderné plastové (mimo 2. malých okien v schodišti). Vedľa domu je murovaný prístrešok na autá a taktiež letný domček ktorý pozostáva z kuchyne, WC a kúpeľne a jednej miestnosti v ktorej je momentálne posilovňa.

Celkový pozemok má rozlohu 1628m2 a nachádza sa na dvoch samostatných listoch vlastníctva:

  1. Dom sa nachádza na pozemku o rozlohe 907m2, zastavaná plocha a nádvoria tvoria: 788m2 a úžitková plocha domu je cca 300m2. Záhrady ku domu tvoria 119m2.
  2. Záhrada ktorá je na samostatnom LV (s možnosťou budúcej výstavby), má celkove: 721m2. Záhrade má veľký potenciál, je v nej úrodná pôda- černozem, vhodná na pestovanie zeleniny a ovocných stromov.

Dom sa nachádza v tichom a kľudnom prostredí obklopený peknou prírodou. Veľkosť pozemku umožňuje pestovať, chovať a realizovať sa podľa vlastných predstáv.

Cena domu vrátane záhrady je 89 900,-€

V prípade záujmu volajte na: 0910835000, e-mail: newways.office@gmail.com