“Predaný” 3.izbový byt vo Vysokých Tatrách, 1. poschodie- NOVOSTAVBA s výhľadom na Tatry.PREDANÝ 

Predaný

3. IZBOVÝ BYT

Ponúkam na predaj 3.izbový byt vo Vysokých Tatrách cca 3km od centra Starého Smokovca v časti Horný Slavkov nachádzajúca sa tesne pod pásmom lesa. Byt sa nachádza na 1. poschodí s výťahom v novo postavenom modernom bytovom komplexe s výhľadom na Vysoké Tatry. Rozloha bytu je 107m2 bez loggie. Byt sa predáva kompletne-novo zariadený (12/2017) vrátane nadštandardnej kuchyne so spotrebičmi. Byt má veľkú kúpeľňu s modernou luxusnou vaňou, štýlovými skrinkami v bielej farbe, práčkou a sušičkou. V prípade záujmu je k dispozícii ku predaju infra-sauna. Byt má v technickej miestnosti vlastný plynový kotol čím je možné dosiahnuť nízke mesačné náklady.

Pred hlavným vstupom do bytu je väčšia predsieň so skrinkami odkiaľ je vchod predsieňou do dvoch bytových jednotiek. Po vstupe do bytu je predsieň so skriňou a šatníkom a po ľavej ruke sú dvere do technickej miestnosti kde je plynový kotol. Z predsiene nasleduje vstup do kuchyne, ktorá je z časti otvorená do veľkej obývacej miestnosti o výmere cca 50m2. Z obývacej miestnosti je vstup do kúpeľne a taktiež do dvoch spálni. Väčšia spálňa poskytuje výhľad na Tatry a vstup na loggiu. Po vstupe do prvej spálne je po ľavej ruke veľký šatník s posuvnými dvermi a v spálni je stavaná skriňa na mieru. Druhá miestnosť, z ktorej je vstup na loggiu je rozdelená na dve časti. V prvej časti je malá pracovňa so sedačkou a v druhej je veľká skriňa, posteľ a pracovný kút, z ktoreho je výhlad na Vysoké Tatry. Byt je situovaný na východ, sever a čiastočne aj na západ, čím je byt slnečný a osvetlený.

Výhody: nízke náklady, pretože bytový dom je tehlový s kvalitným zateplením a materiálmi. Budova má svoje vlastné spoločenstvo a správcu, ktorý sa stará o spoločné priestory a okolie počas celého roka. Byt ponúka nadštandartné bývanie a je dobrou investíciou taktiež pre investorov na podnikanie. Parkovanie je k dispozícii v areáli bytového domu.

Cena za m2 je 1120€. Spolu: 119 840€. Maklér odporúča vidieť. Cenovo veľmi výhodná investícia a výborné bývanie pre rodinu. Byt predáva výhradne naša realitná kancelária od 28.04.2018.

Maklér: Peter Polovka

Tel. kontakt: 0917 083 782

office@newways.sk