“Predané” ponúkam na predaj rozostavaný rodinný dom v PP-Veľká, stavebné povolenie na 3.bytové jednotky.PREDANÉ 

Predané

Rodinný dom

Ponúkam na predaj rodinný dom v rozostavanom stave v Poprade v mestskej časti Veľká. Rodinný dom pozostáva z dvoch podlaží s pivnicou. Prináleží mu pozemok o veľkosti 588 m2. Na nehnuteľnosť je vypracovaný stavebný projekt s platným stavebným povolením na prestavbu rodinného domu s 3. bytmi a 5. parkovacími miestami.

Nehnuteľnosť:

Objekt sa nachádza v pôvodnom stave, kde už boli čiastočne realizované stavebne práce:

-postavené základy na prístavbu

-vybúrali sa omietky a podlaha.

-obvodové murivo pozostáva zo škvarobetónových tvárnic a čiastočne z tehál s vonkajšou povrchovou úpravou striekaným brizolitom

-okná sú nošie-plastové

-strecha je pokrytá asfaltovým šindľom

-kompletne všetky inžinerské siete: prípojky na vodu, plyn a elektrickú energiu.

Lokalita:

Dom sa nachádza v tichej lokalite mestskej časti Poprad-Veľká na Širokej ulici. Ulica pozostáva z rodinných domov.  Oproti sa nachádza Súkromná stredná odborná škola. Do centra sa dostanete približne za 15 minút peši a za 5 minút autom. Vlaková stanica sa nachádza na polceste smerom do centra mesta. V blízkosti nehnuteľnosti sídli historické centrum Veľkej.

Modernizácia a prestavba rodinného domu:

Cieľom modernizácie je prestavba rodinného domu na 3 samostatné bytové jednotky. Budúca hodnota nehnuteľnosti po realizácii projektu je ohodnotená na: 347.000,- eur.

Byt č.1

rozloha 67,5 m2

Dispozičné riešenie: umiestnený na južnej strane existujúceho domu, pričom táto časť má podľa projektu nové základy a bude postavená ako prístavba. Vstup do bytu je vstupnou časťou s kuchyňou, kúpeľnou. Cez kuchyňu s jedálnou je prístupná obývacia izba a z nej ďalej dve izby.

Byt č.2

rozloha spolu s príslušenstvom 94,6m2 

Dispozičné riešenie bytu: pozostáva z predsiene, kuchyne spojenou s obývačkou, spálne, samostatného wc, kúpeľne a disponuje vstupom do pivničného priestoru v ktorom je možnosť vybudovať si wellness, vináreň alebo iné praktické priestory.

Pivničný priestor: 3 miestnosti o celkovej nadštandardnej rozlohe 30 m2.

Byt č.3

rozloha 99,5m2

Dispozičné riešenie bytu: Byt je na druhom poschodí, pozostáva z predsiene, kuchyne spojenou s obývačkou, spálne, dvoch samostatných izieb, samostatného wc, kúpeľne, komory a balkónu. Balkón ma rozlohu 5,7m2, je orientovaný na východ.

Pozemok:

Pozemok ma rozlohu 588 m2. Na pozemku sa podľa projektu navrhuje 5 parkovacích miest a časť zelene, kde je plánovaný altánok a preliezka pre deti.

Predávaná nehnuteľnosť je výbornou možnosťou pre investorov o zhodnotenie finančných prostriedkov, kde výsledný zisk po dokončení prestavby môže byť zaujímavý. Na svoje si prídu aj ľudia, ktorí hľadajú pokojne bývanie v blízkosti centra mesta a zároveň si môžu dom dokončiť podľa svojich preferencií.

Cena: 115 000 eur (vrátane projektovej dokumentácie a platného stavebného povolenia)

V prípade záujmu volajte: 0917 083 782

Maklér: Peter Polovka, RSc.