“Predané” -veľký slnečný mezonet v Tatranskej Lomnici.PREDANÉ 

Predané

MEZONET

Exkluzívne, ponúkam na predaj 6.izbový mezonetový byt v Tatranskej Lomnici. Byt sa nachádza na 4. nadzemnom podlaží v novo-rekonštruovanom bytovom dome.

Budova:
Štvorpodlažný bytový dom bez výťahu je po rekonštrukcii a má novú strechu (oplastovaný plech) vrátane krytiny na vikieroch, nové zateplenie fasády, má vonkajšiu izoláciu základov budovy, nové zateplenie a dlažbu na balkónoch (realizované v r. 2018).

Spoločné priestory:
Sú udržiavané a po renovácii: nové linoleum na schodoch v kombinácii s dlažbou, maľovka a vymenené okná v spoločných priestoroch.

Byt – rozloha a dispozícia:
Rozloha bytu je 150,21 m2, plocha lódžie je 3m2.
Byt je moderne riešený veľkým otvoreným obývacím priestorom prepojeným s kuchynským pultom a výstupom na lodžiu na juho-západ. Obývacia zóna pozostáva z oddychovej časti a z priestranného jedálenského kútu a veľkej kuchyne na mieru. Na prvom podlaží sa okrem obytnej časti nachádza aj veľká kúpeľňa s vaňou, bidetom a WC, jedna izba a technická miestnosť s kotlom.
V podkrovnej časti sú 4 izby: väčšia spálňa so vstavaným šatníkom a menšiou pracovňou, 2 x detská izba, veľká kúpeľňa so sprchovým kútom a WC a bidetom.

Byt – technické parametre:
-ako prístavba kolaudovaný v r.2003
-6 izieb (vrátane veľkej otvorenej obývačky)
-na každom poschodí je kúpelňa s wc.
-vybavenie realizované v 2003 z najkvalitnejších materiálov
-drevené plávajúce podlahy na prvom podlaží
-plávajúce podlahy v podkroví
-okná sú plastové 2-sklo s imitáciou dreva na vonkajšej strane, dnu biele
-kuchyňa na mieru so zabudovanými spotrebičmi vo vyššom štandarde
-bezpečnostné dvere SHERLOCK

Kúrenie:
Byt má samostatné kúrenie, nedávno vymenený plynový kotol BAXI, čím sa na bývanie dosahujú veľmi nízke náklady.

Pivnica:
Ku bytu prináleží veľká murovaná uzamykateľná pivnica (7m2), čo je kľúčový benefit pre každý mezonetový byt.

Mesačné náklady pre 5. člennú rodinu:
Platby za správu, studenú vodu + fond opráv sú mesačne: 110€, Plyn: 40€/mesačne. Elektrina: 20€/mesačne. spolu náklady mesačne cca: 170€

Lokalita a orientácia:
Byt je výborne situovaný a vo vyhľadávanej lokalite Vysokých Tatier, pričom Tatranská Lomnica okrem najdlhšej zjazdovky na Slovensku ponúka takmer všetky služby: zdravotné stredisko, škola, škôlka, detské ihriská, potraviny, múzeum, botanickú záhradu, reštaurácie a hotelierske služby ako bazény a wellness. Dostupnosť T. Lomnice je: vlak, električka, autobus.

Výhody:
Na byt je možnosť zobrať si hypotéku. Znalecký posudok na byt z 26.02.2019 je vo výške 221.000€ a bol plne akceptovaný bankou. By je po drobných úpravách (vymaľovanie) vhodný na okamžité bývanie. Vzhľadom na rastúcu tendenciu nehnuteľností práve v srdci Tatier, je táto ponuka cenovo veľmi zaujímavá.

Cena: 222 800€. (1483,-€/m2)
V prípade záujmu volajte: 0910 835 000
Maklér: Peter Bartoň.