“PREDANÉ” 3. izbový byt s balkónom v centre PopraduPREDANÝ 

Predaný

3. IZBOVÝ BYT v centre Popradu

Na predaj slnečný 3-izbový byt s balkónom v centre mesta Poprad. Nachádza sa na ideálnom 2. poschodí trojpodlažného tehlového domu, na Štefánikovej ulici. Bytový dom je udržiavaný a po rekonštrukcii: nové plastové okná v spoločných priestoroch, zateplenie – termo náterom, nová strecha a pivnice vo veľmi dobrom a čistom stave. Byt je o podlahovej ploche 61 m2 (obytná plocha bez balkóna), má 3 pivnice a je zariadený a udržiavaný v retro – vintage štýle.

Po vstupe do bytu je predsieň z ktorej je vstup po ľavej ruke do samostatného WC, pokračuje sa do kuchyne z ktorej na konci je vstup do kúpeľne s vaňou. Z kuchyne sa pokračuje rovno do menšej izby ktorá má okno na sever.

Z predsiene je veľký otvorený vstup do obývačky s balkónom ktorý je orientovaný na južnú stranu a slnečný počas celého dňa. Z obývačky sú dvere do druhej izby, ktorá má taktiež okno na juh. Byt sa predáva s novými spotrebičmi v kuchyni: nový sporák v hodnote 950€ (s bločkom o kúpe ešte v záruke), nová chladnička Samsung (v hodnote 550€) a nová práčka ktorá je samostatná ale zabudovaná do kuchynskej linky.

V byte sú ešte poctivé staré parkety a v predsieni a kuchyni je maľovaný betónový náter. Výhodou je že byt je vo vyhľadávanej lokalite v centre Popradu, situovaný na južnú stranu (so zeleňou a stromami) a má k dispozícii povolenky na 2. parkovacie miesta. Vzdialenosť bytu od centra Popradu je cca 150m. V blízkosti je trhovisko.

Pre nového majiteľa sa otvára možnosť rekonštrukcie podľa vlastných predstáv s možnosťou dispozičných zmien.

 V blízkosti: Námestie Sv. Egídia, Aquacity, detské ihrisko, autobusová a železničná stanica sú vzdialené do 7 min. peši

Cena 77900,- € 

Maklér: Peter Polovka, mobil : 0917083782, e-mail: office@newways.sk