“Predané”- Moderný Rodinný Dom, Stará LesnáPREDANÝ 

Predané

RODINNÝ DOM

Predám rodinný dom v podtatranskej obci Stará Lesná, kolaudovaný v r. 2001. Projekt domu nachádzajúci sa na pozemku o rozlohe 540m2 sa vyznačuje jedinečným, špecifickým tvarom, ktorý ho robí výnimočným. V okolí domu je prírodná záhrada, stromy a kvety a kombinovaný murovaný, drevený plot.

Dom je štvorpodlažný, pričom na prvej úrovni sa nachádza spoločenská miestnosť s kuchyňou, práčovňa s plynovým kotlom a tri sklady. Na prízemí sa nachádza garáž a jedna izba s WC, kúpeľňou a vstavaným šatníkom. Na vyvýšenom prízemí sa nachádza samostatná bytová jednotka s kuchyňou, WC a kúpeľnou, samostatným vchodom a vstavanými skriňami. Na prvom poschodí sú dve slnečné izby s kúpeľňami a WC. Na druhom poschodí sú taktiež 2 izby s WC a kúpeľňami.

V dome sú kvalitné podlahy- väčšinou dlažba, plávajúce podlahy. Na schodisku je štýlové zábradlie z masívu. Podlahová plocha domu je 215m2. Možnosť parkovania je vo dvore pre 5 áut. Lokalita a susedia na ulici- sú OK. Znalecký posudok pre banku je v hodnote 232 000€.

Naša realitná kancelária – zároveň ako hypotekárny špecialista ponúka najoptimálnejšie financovanie prieskumom trhu u 11-stich bánk.

Kontakt: 0905 682 953, e-mail: newways.eva@gmail.com