“Predaný” 2-izbový byt Poprad západ- kompletná rekonštrukciaPREDANÝ 

PREDANÉ

2. IZBOVÝ BYT

Ponúkam na predaj 2.izbový byt v PP- západ na 4. Poschodie. Byt má ideálnu polohu v PP-ul. 29. Augusta. Orientácia Sever-Juh. Byt prešiel do detailov veľmi nadštandardnou rekonštrukciou a úpravami v r. 2012: vrátane vnútorného zateplenia (5cm), novej elektroinštalácie, nových zvislých rozvodov, výmeny časti kúrenia, komplet dispozične prerobeného jadra: kúpeľne, kuchyne, izieb a podlahy. Murované jadro, kúpelna, sanita a kuchyňa+ spotrebiče, podlahy, zateplenie, omietky a plastové okná (19000€). Nové batérie v kúpelni a tuning v kuchini v r. 2017. (1500€). Rozloha bytu je 54m2 vrátane balkóna, ktorý je taktiež zateplený a zasklený s dlažbou a novou parapetou (2000€). Ku bytu prináleží pivnica. Bezpečnostné dvere Sherlock (1200€). Bezproblémové parkovanie.

Po vstupe do bytu je predsieň so šatníkom a vstavanou skriňou (vstavané skrine- 4ks v hodnote 3400€ sú súčasťou predaja). Nasleduje samostatné WC s priestorom na práčku, samostatným umývadlom so skrinkou ďalej kuchyňa s oknom na severnú stranu. kuchynská linka na mieru šufliky s doživotnou zárukou Blum vrátane vstavaných spotrebičov (umývačka riadu, sklenený sporák, rúra s mikrovlnkou, výsuvný digestor s odsavaním) je z top materiálov na mieru vrátane kameninového drezu a mramorového obloženia. V kuchyni je množstvo odkladacích priestorov a praktická americká chladnička Samsung (1000€) napojená na vodovod a stôl. Všetky časti kuchyne boli navrhnuté na max. precíznosť voči využiteľnosti priestoru v byte. Samostatný vstup do kúpeľne ktorá obsahuje nadštandardne veľký samostatný sprchový kút ale aj vaňu.

V obývacej izbe sú kvalitné plávajúce podlahy a obývacia stena ktorá zostáva pre kupujúceho + 1 x vstavaná skriňa v priestore medzi dverami čo bolo dosiahnuté presunutím dvier rekonštrukciou panela (1000€). Spálňa je vybavená po celej dĺžke vstavanou skriňou na mieru a končí preskleným balkónom so senzorovým led osvetlením na južnú stranu.

Byt je vybavený 2 možnosťami internetu (optický kábel Slovanet a T-com káblové pripojenie) a satelitom. Má úplnú kompletnú elektro rekonštrukciu od elektromera s množstvom zásuviek a prúdovým chráničom(300€). Sú vymenené radiátory ktoré majú vlastné ventily na odstavenie od stupačiek(600€).

Dôležité info: byt má veľmi nízke náklady, cca 100- 110€ (vrátane navýšenia do fondu opráv) a náklady sa znova znížia po realizácii zateplenia. Bytový dom je pred schválenou kompletnou rekonštrukciou vrátane výťahu a spoločných priestorov. Cena za pôvodný stav: 54 000€ + rekonštrukcia a vybavenie na mieru: 30 000€, spolu: 84 000€

Byt je pripravený na nasťahovanie bez investícií, cena po zľave je 77 900€. V prípade seriózneho a rýchleho jednania, dohoda na cene možná.