“Predaný” 3. izbový byt Tatranská Lomnica- kompletná rekonštrukcia (Exkluzívne)PREDANÝ 

"PREDANÝ"

3. IZBOVÝ BYT

Predám 3.izbový byt v Tatranskej Lomnici- 2. Poschodie- TOP rekonštrukcia. Orientácia Východ – západ. Byt prešiel do detailov peknou rekonštrukciou a úpravami v r. 2014: nová elektroinštalácia, zvislé rozvody, vlastné kúrenie- plynový kotol + nové radiátory a rozvody, komplet dispozične prerobené jadro, kúpeľňa, kuchyňa. V troch izbách sú drevené podlahy, po vstupe v chodbe je dlažba, v kuchyni plávajúca podlaha. Rozloha bytu je 70m2 vrátane balkóna, ktorý je taktiež zateplený a s novou dlažbou, parapetou, zábradlím. Ku bytu prináleží pivnica.

Po vstupe do bytu je predsieň so šatníkom a vstavanou a po pravej ruke špajza po ktorej nasleduje samostatné WC (Geberit), s umývadlom a skrinkou. Z chodby sa vchádza do kuchyne s oknom na východnú stranu. kuchynská linka obsahuje všetky spotrebiče ktoré sú súčasťou predaja bytu (chladnička Bosch, umývačka, kombinovaný plynový sporák, digestor)

Z priestoru otvorenej kuchyne je možnosť vojsť do 4 dverí: 3x izba a kúpeľňa. Prvý vstup je do obývačky (okno na východ) ktorá je vybavená sedačkou stolíkom a obývacou stenou (vybavenie je súčasťou predaja). Nasleduje spálňa s balkónom ktorá je vybavená posteľou pre dvoch, skriňami a komodou (vybavenie súčasťou predaja). Treťou izbou je menšia izba taktiež vybavená nábytkom a posteľou. Všetky dvere v byte sú nové aj so zárubňami v tmavej farbe. Kúpeľňa je veľmi prakticky riešená s novými obkladmi a sprchovým kútom.

Dôležité info: byt má veľmi nízke náklady, cca 80-90€. Bytový dom nedávno prešiel kompletnou rekonštrukciou (zateplenie, nové balkóny, spoločné priestory) a nemá úver na rekonštrukciu!!! Preto v kombinácii so samostatným kúrením je nízkonákladový, čo je z dlhodobého hľadiska výhodná investícia. Byt bude pripravený na nasťahovanie a odovzdanie ku 31.7.2017. 

Cena je 104 500€.