“Prenajatý” 2.izbový byt s balkónom v PP- novostavba-Corrib TowerPRENAJATÝ - 550€/mesačne 

PRENAJATÉ

2. IZBOVÝ BYT

Ponúkam na prenájom 2-izbový byt pre náročnejších (rozloha 53m2 vrátane lodžie) v novostavbe s parkovacím miestom. Byt je situovaný neďaleko pešej zóny v blízkosti centra Popradu v bytovom komplexe Corrib Tower. Kompletne zariadený nadštandardný byt s balkónom na východ sa nachádza na 5. poschodí.

Byt je zariadený vo vysokom štandarde, bol dokončený z najkvalitnejších materiálov. V predsieni sú na odkladanie komody a skrinky. Spálňa je vybavená veľkou vstavanou skriňou, manželskou posteľou, nočnými stolíkmi a komodou. Kuchyňa je kompletne vybavená modernými spotrebičmi a súčasťou prenájmu je aj jedálenský stôl so stoličkami. Otvorený priestor z kuchyne presahuje do obývacej miestnosti, v ktorej je umiestnená moderná sedačka a obývacia stena s TV. Z predsiene je vstup do kúpeľne. WC je samostatné (geberit). Vchodové dvere sú bezpečnostné- Sherlock. Výhodou bytu je, že z predsiene je k dispozícii samostatná miestnosť, ktorá slúži na odkladanie veci.

V pivnici bytového domu je k dispozícii spoločná uzamykateľná pivnica.

Veľkým benefitom je parkovacie miesto vyhradené v areáli bytového domu. V byte je optický kábel na internet a k dispozícii je aj základný balík programov na TV.

Cena vrátane energií je 550€/mesačne + počiatočný depozit vo výške mesačného nájmu. Platí sa mesiac dopredu. Byt je určený pre jednotlivca alebo max. pre 2 osoby.

Maklér odporúča.

V prípade záujmu kontaktujte: Peter Polovka, RSc. , email: office@newways.sk , tel.: 0917 083 782