“Predané” 3.izbový apartmán s dvoma balkónmi a garážovým státím v Novej LesnejPREDANÉ 

PREDANÉ

3. IZBOVÝ APARTMÁN

Ponúkam na predaj 3.izbový apartmán s dvoma balkónmi a garážovým státím v podtatranskej obci Nová Lesná.

Budova: 

Apartmánový  dom bol kolaudovaný v roku 2008. Pozostáva z troch nadzemných podlaží pričom sa na prízemí nachádzajú garáže. Ako konštrukčný materiál bola použitá tehla s vonkajšou zateplenou fasádou. Sedlová strecha je pokrytá škridlou. Okolie apartmánového domu je udržiavané (trávniky, skalky) a spevnené plochy pre parkovanie sú pokryté zámkovou dlažbou.

 Apartmán– technické parametre: 

– kúpeľňa s vaňou

– plynový kotol

– nadštandardná kuchyňa

– samostatné WC

– plastové okná

– dlažba a plávajúce podlahy

– drevené dvere

– nové radiátory

– dva balkóny

– kozub

– výborný technický stav.

 Dispozícia a rozloha apartmánu: 

Apartmán sa nachádza na najvyššom 3. poschodí s rozlohu obytnej plochy 72,73 m2. Výhodou je jeho moderná dispozícia, nakoľko má otvorený priestor kuchyne a obývačky, čím sa maximalizuje jeho priestrannosť. Po vstupe do apartmánu sa po ľavej ruke nachádza samostatné WC a kúpeľňa. Napravo sú dve nepriechodné spálne. Každá spálňa má odkladaciu skriňu a manželskú posteľ.

Ďalej sa pokračuje do otvoreného priestoru haly, ktorá pozostáva z kuchyne a obývacej časti. Kuchynská linka obsahuje zabudované spotrebiče, barový pult a jedálenský stôl. V obývacej časti sa nachádza kozub a výstup na dva balkóny s výhľadom na Vysoké Tatry. K dispozícii je vlastný plynový kotol, čím sa znižujú náklady na vykurovanie. V apartmáne sú kvalitné plávajúce podlahy a dlažba. Orientácia apartmánu je na západ, juh a sever, čím je slnečný počas celého dňa.

Garážové státie a pivničná kobka: 

Apartmán sa predáva s vlastným parkovacím státím v prízemnej garáži, odkiaľ je vstup do uzamykateľnej pivničnej kobky.

Lokalita:

Apartmánový dom je situovaný v tichej lokalite, apartmán má svojou polohou veľký potenciál na pokojné bývanie ako aj na poskytovanie krátkodobého ubytovania.  V susednej blízkosti sa nachádza reštaurácia – koliba a hotel Eufória. Starý Smokovec ako centrum Vysokých Tatier je vzdialený cca 3 km.

Financovanie:

Nakoľko ide o bytový priestor v apartmánovom  dome, budúci majitelia môžu využiť možnosť financovania prostredníctvom hypotekárneho úveru.

 

Cena: 144 900 €.

Maklér: Peter Polovka, Rsc.

V prípade záujmu volajte: 0917 083 782, píšte: office@newways.sk