“PREDANÉ” slnečný mezonet v Tatranskej Lomnici (110m2).PREDANÉ, cena: dohodou 

PREDANÉ

4. IZBOVÝ BYT-Mezonet

Ponúkam na predaj 4.izbový mezonetový byt v Tatranskej Lomnici. Byt sa nachádza na 4. nadzemnom podlaží v novo-rekonštruovanom bytovom dome.

Budova:
Štvorpodlažný bytový dom bez výťahu je po rekonštrukcii a má novú strechu (oplastovaný plech) vrátane krytiny na vikieroch, nové zateplenie fasády, novú vonkajšiu izoláciu základov budovy, nové zateplenie a dlažbu na balkóne (realizované nedávno – r. 2018-2019).

Spoločné priestory:
Boli taktiež prerábané: nové linoleum na schodoch, maľovka a vymenené okná v spoločných priestoroch.

Byt:
Byt ako prístavba bol kolaudovaný v r.2000, má 4 izby (vrátane veľkej obývačky), dve kúpelne a 2x WC (jedno WC je samostatné). Vybavenie bolo realizované z kvalitných materiálov. V celom byte sú plávajúce podlahy, v predsieni je dlažba. V byte už boli menené rozvody kúrenia (medené trubky) Okná sú pôvodné, drevené (dvojsklo).

Rozloha:
Rozloha bytu je cca 110 m2, nakoľko ku bytu (107m2) prináleží aj samostatná uzamykateľná pivnica (3m2).

Dispozícia bytu:
Byt je moderne riešený veľkým otvoreným obývacím priestorom prepojeným s kuchyňou.
Po vstupe do bytu sa nachádza veľká predsieň z ktorej po pravej ruke je kútik pre plynový kotol, nasleduje vstup do samostatného WC s umývadielkom a za týmito dverami sú dvere do väčšej kúpelne s vaňou a priestorom pre práčku. Z predsiene je po ľavej ruke vstup do prvej izby ktorá disponuje priestorom pre vstavanú skriňu. Z predsiene sa dostaneme do otvorenej obývačky s kuchyňou v ktorej je samostatná uzamykateľná, odvetraná špajza. Celý obývateľný priestor je presvetlený z oboch strán, s možnosťou vstupu na balkón na juho – západ. Z obývačky smerujú schody do mezonetu kde sú dve samostatné spálne a kúpelňa s WC a sprchovým kútom. Prvá, menšia izba má okná v streche po oboch stranách a väčšia izba má okno len na juho-západ.

Kúrenie:
Byt má samostatné kúrenie, plynový kotol Junkers (prietokový), čím sa dosiahnú veľmi nízke náklady.

Mesačné náklady pre 4. člennú rodinu:
Platby za správu, studenú vodu + fond opráv sú mesačne: 91€, Plyn: 35€/mesačne. Elektrina: 20€/mesačne. spolu náklady mesačne cca: 146€

Lokalita a orientácia:
V kuchyni a kúpeľni je výhľad na Vysoké Tatry, ide o severo – východnú stranu. V obývacej izbe a prvej spálni sú okná orientované na juho – západ.                                                                                                                             

Byt je výborne situovaný a vo vyhľadávanej lokalite Vysokých Tatier, pričom Tatranská Lomnica okrem najdlhšej zjazdovky na Slovensku ponúka takmer všetky služby: zdravotné stredisko, škola, škôlka, detské ihriská, potraviny, múzeum, botanickú záhradu, reštaurácie a hotelierske služby ako bazény a wellness. Dostupnosť T.Lomnice je: vlak, električka, autobus.

Sumarizácia predajcu: Byt je predajom ihned voľný. Má síce 19 rokov, ale je v zachovalom stave, vhodný na okamžité bývanie. Vzhľadom na rastúcu tendenciu nehnuteľností práve v srdci Tatier, je táto ponuka veľmi zaujímavá a cenovo prijateľná.

Cena: dohodou€. 
V prípade záujmu volajte: 0910 835 000, píšte: newways.office@gmail.com     

Maklér: Peter Bartoň.