“Prenajatý” 2-izbový byt s balkónom v Tatranskej LomniciPRENAJATÉ - 550€/mesačne 

Prenajaté

2- IZBOVÝ BYT

Bytový dom a lokalita:

Byt sa nachádza v bytovom dome postavenom v roku 2004. Svojou polohou je veľmi atraktívny. Vedľa v susedstve sa nachádza materská a základná škola. Centrum Lomnice je vzdialené 5 minút pešo, kde nájdete kompletnú občiansku vybavenosť, autobusovú stanicu a stanicu električky. Veľkým benefitom je vyhradené parkovacie miesto v cene nájmu v areáli bytového domu. Byt je orientovaný na juho-výhod, nachádza sa na 1. poschodí a disponuje balkónom vo veľkosti menšej terasy.

Popis bytu:

Obytná plocha je 60 m2, plocha terasy 8 m2. Byt je k dispozícii čiastočne zariadený (kuchynská linka, spotrebiče). Po vstupe do bytu sa nachádza predsieň s veľkou vstavanou odkladacou skriňou. Z predsiene pokračuje po ľavej ruke vstup do samostatného WC a do samostatnej kúpeľne s vaňou. Ďalej sa v byte nachádza veľká obývacia izba s možnosťou pripojenia na magio TV s internetom. Kuchyňa pozostáva z kuchynskej linky, chladničky, sporáku. Poslednou miestnosťou je spálňa so vstavanou skriňou na odkladanie šatstva. Byt je slnečný, orientovaný na juh a západ. Nábytok a ďalšie zariadenie vie po dohode zabezpečiť majiteľ.

Cena nájmu:

Cena vrátane energií je 550€/mesačne + počiatočný depozit vo výške mesačného nájmu. Platí sa mesiac dopredu. Byt je určený pre jednotlivca alebo max. pre 2 osoby.

Odporúčanie makléra:

“Nájomné bývanie v tomto byte splní všetky očakávania tých, ktorý by chceli bývať v jednej z najlukratívnejších oblastí Vysokých Tatier a využívať všetky výhody s tým spojené. Tatranská Lomnica ponúka ideálnu dostupnosť za prácou do Popradu či už vlakom, alebo autobusom a kompletnú občiansku vybavenosť, zdravotne stredisko, poštu, lyžiarske zjazdovky.”

Kontakt: Peter Polovka, email: office@newways.sk, tel.: 0917 083 782