“PREDANÉ” 70m2 byt v tehlovej bytovke na 2. poschodí v Tatranskej Lomnici.PREDANÝ 

"PREDANÝ"

2. IZBOVÝ BYT

Exkluzívne ponúkam na predaj veľký 2. izbový byt s balkónom v tehlovej bytovke nachádzajúci sa neďaleko centra Tatranskej Lomnice, cca 300m pod školou. Byt má úžitkovú plochu 70m2 a prešiel kvalitnou rekonštrukciou: Murované jadro s novými obkladmi, sprchovým kútom (dlažba a žľab + 6mm sklo), WC-geberit, nové plastové okná- trojsklo, nové interiérové dvere a zárubne, znižované stropy s bodovými svetlami v chodbe, kuchyni a kúpeľni. Byt má samostatné kúrenie, nové rozvody a radiátory, novú elektrinu. V bytovom dome boli menené stúpačky. V chodbe, kúpeľni a kuchyni je moderná dlažba. Pre celkové dokončenie bytu je potrebné vyspraviť pôvodné parkety v izbách + prahy, taktiež steny v izbách sú v pôvodnom stave.

Byt má tri samostatné izby pričom v jednej z nich je kuchyňa. Obytné Izby sú situované na juho- východ a kuchyňa a okná do kúpeľne a šatníka sú na severo- západ. Po vstupe do bytu je predsieň z ktorej sa ide po ľavej ruke do kúpeľne kde je sprchový kút, plynový kotol, WC. Další vstup z chody naľavo je do  miestnosti s oknom kde je priestor na šatník. Byt je vybavený zaujímavou kuchyňou z Ikei (kombinácia nerez a drevo), pričom takýto typ je určený pre komerčné účely. Menšia izba má pekný balkón (situovaný na juho-východ) na ktorom je dlažba a drevené zábradlie a je v zachovalom stave.

Veľká výhoda bytu je samostatné kúrenie a kvalitná tehlová stavba s hrubými stenami, čím sa dosahujú veľmi úsporné náklady, mesačne cca 70- 80€ vrátane elektriky, plynu a správcovských poplatkov.

V momentálnom období je takýto predaj raritou nakoľko v tejto oblasti sa často byty nepredávajú. Cena: 107 900€ (1541€/m2). Byt bude voľný od 1.11.2017. Obhliadky je možné realizovať ihneď.

Top ponuka pre danú lokalitu a za veľmi prijateľnú cenu.

V prípade záujmu volajte na 0910 835 000.

Teším sa na stretnutie s Vami,

Peter Bartoň