“PREDANÉ” Exkluzívne na predaj dvojgarsónka s čiastočnou rekonštrukciou v Petržalke.“PREDANÉ”, CENA 128 700 € 

PREDANÉ

Dvojgasónka

Exkluzívne na predaj dvojgarsónka s čiastočnou rekonštrukciou v Petržalke.

Lokalita:

Byt sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite Petržalky, na Mlynarovičovej ulici. V okolí je kompletná občianska vybavenosť. V blízkom okolí je viacero zastávok autobusu a neďaleko sa taktiež nachádza zástavka električky.

 

Nehnuteľnosť

Bytový dom prešiel kvalitnou rekonštrukciou, bola zateplená fasáda s novým náterom. Spoločné priestory sú modernizované, boli vymenené výťahy, vchodové dvere, pridané kamerové bezpečnostné systémy. Plánovaná je výmena stúpačiek v celom objekte.

Byt:

Byt je o rozlohe 44,02m2 s príslušenstvom (byt + pivničná kôpka). Lodžia má rozlohu 5m2.. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou, ktorej obsahom bolo vymurovanie jadra, inštalovanie na mieru vyhotovenej kuchynskej linky, výmena dverí v byte ako aj vchodových za bezpečnostné.

Dispozičné riešenie bytu: Byt sa nachádza na druhom poschodí. Pred vstupom do bytu sa nachádza predsieň, ktorá je spoločná s ďalším bytom, jej využitie je aj na odkladanie topánok. Po vstupe do bytu sa  nachádza predsieň, v ktorej sa po pravej ruke  vstupuje do kúpeľne s WC. Z predsiene sa následne dostaneme do otvoreného priestoru obývacej izby spojenej s kuchyňou. Táto miestnosť bola zväčšená do časti zasklenej lodžie, ktorá slúži ako bar. Poslednou miestnosťou bytu je samostatná spálňa, z ktorej je výstup na otvorenú lodžiu. K bytu prislúcha pivničná kôpka, ktorá sa nachádza na rovnakom poschodí.

Zariadenie:  Byt sa predáva plne zariadený (okrem práčky, kuchynských spotrebičov).

Parkovacie miesta:

Parkovanie je možné pri bytovom dome prípadne na parkovacích plochách v okolí. Možnosťou je tiež zakúpiť si parkovacie miesto vo vlastníctve mesta.

Odovzdanie bytu :

Po dohode s predávajúcim.

Náklady bytu

Pre dvoch ľudí 145€ mesačne.

Výhody:

  • Zateplená a modernizovaná budova
  • Vhodné na investíciu
  • Vyhľadávaná lokalita v Petržalke

 

Cena: 128 700€

 

Tel číslo 0902 363 953  – Ing. Mojmír Bondra