REZERVOVANÉ – veľký Rodinný Dom s ubytovaním v súkromí – Tatranská Lomnica, 1288m2. Cena pozemku bez RD: 570€/m2.REZERVOVANÉ 

REZERVOVANÉ

RODINNÝ DOM

Exkluzívna ponuka na predaj veľkého rodinného domu v meste Vysoké Tatry (čiastočná rekonštrukcia), nachádzajúceho sa na výnimočnom mieste v pokojnej lokalite obce Tatranská Lomnica.
Rodinný dom je rozdelený na obytnú časť: 3x spálňa, obývacia izba, kuchyňa, 2x WC s kúpeľňou, a časť slúžiaca na podnikanie s tromi apartmánmi využívanými na ubytovanie v súkromí.
Dom pozostáva z pôvodnej časti (drevenica) a prístavby s garážou (tehlová stavba) a je situovaný na veľkom rovinatom pozemku o rozlohe 1288 m2.

Budova – technické údaje:
* dve nadzemné podlažia (prízemie a obytné podkrovie),
* materiál hlavnej stavby je drevo (šírka 100 mm) a vnútorná tehla (šírka 100 mm), hlavná budova postavená v roku 1955,
* materiál prístavby: tehla protherm (250 mm, zateplenie: 80 mm a drevený obklad 70 mm),
* čiastočná rekonštrukcia zahŕňala strechu z pozinkovaného plechu, výmenu odkvapov, nové eurookná, nové drevené schodisko, kúpeľne (rok 1999), plávajúce podlahy,
* teplovodné vykurovanie – 2x plynový kotol a 2 samostatné obvody vykurovania,
* na pozemku sú všetky inžinierske siete.

Pozemok a rozmery stavby:
Prevažne rovinatý, celková rozloha: 1288 m2.
Zastavanosť rodinného domu: 149,1 m2 (z toho zastavaná plocha pôvodného RD: 80 m2 a veľkosť prístavby: 69,1 m2).

Dispozícia domu (viď pôdorysy):
Prvé nadzemné podlažie o veľkosti 130 m2 pozostáva z predsiene, WC, špajze, obývacej izby, kuchyne, stolovacej miestnosti a spálne s plynulým prechodom do prístavby, kde sa nachádza garáž, kúpeľňa s WC a dve spálne.
Druhé nadzemné podlažie má rozlohu 118 m2 a pozostáva z 2 izieb, kúpelne a skladových priestorov v podkroví. Druhá časť (prístavba) pozostáva z troch izieb a kúpeľne s WC, kde je samostatné vykurovanie plynovým kotlom.
Rodinný dom je čiastočne podpivničený a obsahuje technickú miestnosť o veľkosti 23 m2.

Lokalita:
Rodinný dom je situovaný v vyhľadávanej lokalite Vysokých Tatier, pričom Tatranská Lomnica poskytuje kompletné zázemie ako pre rodiny, tak aj pre turistov. K dispozícii sú služby: zdravotné stredisko, škola, škôlka, detské ihriská, potraviny, kaviarne, múzeum Tanapu, botanická záhrada, reštaurácie a hotelové služby (bazény a wellness).
Dostupnosť Tatranskej Lomnice: vlaková stanica, električka, autobusová stanica.

Vyjadrenie makléra:
Táto nehnuteľnosť sa nachádza na výnimočnom pozemku a má potenciál pre ďalšiu modernizáciu alebo rekonštrukciu podľa predstáv nového majiteľa. Lokalitu na vlastné bývanie vo Vysokých Tatrách hodnotím ako 10/10. Odporúčam vidieť. Cena nehnuteľnosti, ak berieme do úvahy len pozemok, je 570 €/m2.

Cena: 735.000 € (v prípade otázok prosím volajte)
Kontakt: 0910 835 000 – Peter Bartoň