“Predané” rodinný dom v Liptovskom MikulášiPredané, Cena: 90.000€ 

Predané

RODINNÝ DOM

Ponúkame exkluzívne na predaj, starší rodinný dom v Liptovskom Mikuláši v mestskej časti Okoličné. Dom je svojou rozlohou a dispozíciou vhodný na bývanie ako aj podnikanie. Disponuje dvomi poschodiami a pivnicou. Na pozemku je postavená hospodárska budova. Nehnuteľnosť je umiestnená vo vyhľadávanej časti mesta.

RODINNÝ DOM

– úžitková plocha domu: 130 m2 – rozloha pozemku 780 m2

– orientácia: Severozápad, Juhovýchod

– konštrukčný materiál tehla

– strešná krytina: eternit

– pôvodné drevené okná

– pôvodné podlahy

– pôvodný nábytok

DISPOZÍCIA

1.nadzemné podlažie pozostáva z predsiene odkiaľ sa dostaneme do chodby, kde po ľavej ruke je situovaná špajza s odkladacími políčkami. Vedľa je vstup do kuchyne s jedálňou. Posledné dve miestnosti pozostávajú z obývacej izby a spálne.

2.nadzemné podlažie je situované pod sedlovou strechou v podkroví. Nachádza sa tu jedna manzardová izba s balkónom a povalové priestory.

1.Podzemné podlažie pozostáva z 3 miestností. Prvá miestnosť slúži ako sklad zeleniny, druhá miestnosť slúži ako pracovná kuchyňa a tretia ako sklad na uhlie.

Pozemok je rovinatý a má rozlohu 780 m2. Oplotený je pletivom a ideálne riešený pre budúcu možnú zástavbu, či už na bývanie alebo podnikateľské účely. Momentálne sa na pozemku nachádza aj hospodárska budova o ploche 31 m2. Pozemok disponuje všetkými inžinierskými sieťami s možnosťou dobudovania vstupu podľa preferencií využitia nehnuteľnosti.

VÝHODY

– úprava a rekonštrukcia domu podľa seba

– lukratívna poloha

– pozemok s ideálnou dostupnosťou

– napojenie na všetky inžinierské siete

LOKALITA

Dom sa nachádza vo vyhľadávanej časti mesta, ktorá je lukratívnym miestom pre podnikanie. Lokalizácia nehnuteľností ponúka skvelú dostupnosť do Západných Tatier, diaľnicu D1 prípadne do centra mesta 5 minút autom. Neďaleko sa nachádza kompletná občianska vybavenosť od škôlky až po strednú školu, obchody a reštaurácie.

CENA: 99 000 €

V prípade záujmu volajte,

Maklér: Peter Polovka,

tel: 0917 083 782