“PREDANÉ” 4.izbový mezonet s balkónom v Tatranskej Lomnici – TOP stavPREDANÉ, CENA: 160.000€ 

PREDANÉ

"PREDANÉ"moderný 4.izbový mezonet v Tatranskej Lomnici

“EXKLUZÍVNE” ponúkam na predaj 4.izbový mezonetový byt v Tatranskej Lomnici s výhľadom na Vysoké Tatry. Byt sa nachádza na 4. poschodí v novo rekonštruovanom bytovom dome.

Budova:

Štvorpodlažný bytový dom bez výťahu má novú strechu, nové zateplenie, novú vonkajšiu izoláciu základov budovy, zateplenie a dlažbu na balkóne (všetko realizované v r. 2016).

Byt:

Byt ako prístavba bol postavený v r.1999 nadštandardne a nedávno prešiel kvalitnou rekonštrukciou: nové škrabané omietky, nové okná v celom byte (plastové troj-sklo s dizajnom dreva). V celom byte sú drevené podlahy a množstvo doplnkov z masívu. Rozloha bytu je 106,8 m2 a je moderne riešený veľkým otvoreným obývacím priestorom a výhľadom na Vysoké Tatry z oboch strán bytu. Po vstupe do bytu sa nachádza veľká predsieň s drevenou vstavanou skriňou a šatníkom, nasleduje vstup do kúpeľne s vaňou a umývadlom, a potom vstup do samostatného WC s umývadlom, za ktorým je vstup do kuchyne s posuvnými dverami. Za kuchyňou na severo-východ je spálňa. V otvorenej obývacej miestnosti je priestranný stolový kút a priestor na sedenie, z ktorého je vstup na balkón( juho-západ). Z otvoreného priestoru vedú do podkrovnej časti schody z dreveného masívu. Podkrovie má 2 izby a kúpeľňu so sprchovým kútom, umývadlom a WC. V podkrovnej časti do výšky 1,2m je priestor využitý odkladacími priestormi s dvierkami.

Kúrenie:

Byt má samostatné kúrenie (osvedčený kotol Protherm), čím má veľmi nízke náklady

Lokalita a orientácia:

Veľkou výhodou bytu je jeho orientácia, čím je byt teplý a slnečný počas celého dňa. Byt je dobre situovaný a vo vyhľadávanej lokalite Vysokých Tatier v Tatranskej Lomnici, pričom z bytu je blízko do mesta, nákupných stredísk, v blízkosti je škola, škôlka, detské ihriská….Byt je naozaj kvalitatívne na vysokej úrovni, a vhodný ako na bývate tak na prenájom.

 
Cena je 160 000€. (1509,-€/m2)
V prípade záujmu volajte: 0910 835 000, píšte: newways.office@gmail.com