“Predané” NOVOSTAVBA 4.IZBOVÉHO BUNGALOVU (Č.1) V BATIZOVCIACHPREDANÉ 

Predané

Bungalov

 Ponúkam na predaj „Moderný-murovaný, štvorizbový- bungalov“ v podtatranskej obci Batizovce.

Ide o premyslený, kvalitný, bezbariérový bungalov o zastavanej ploche 128,41 m2 a úžitkovej ploche 103,61m2. Dom je štvorizbový, s dvomi kúpeľňami a dvoma WC a je prakticky riešený na bývanie pre rodinu. Po vstupe do domu je široká chodba s výklenkom na vstavanú skriňu s odkladacími priestormi aj na menšie náradie. V projekcii sú dve detské izby (každá so vstavanou skriňou) a v ich blízkosti je väčšia kúpeľňa s WC a práčkou. Manželská spálňa (s kúpeľňou, WC a veľkou vstavanou skriňou) sa nachádza na druhej strane domu a zo spálne je možné dostať sa na terasu pred domom. Každý detail priestoru bol dôkladne plánovaný, preto stenu medzi spálňou a obývačkou vypĺňa výklenok pre knižnicu.  Centrum domu tvorí veľká otvorená obývacia miestnosť s kuchyňou, stolovým kútom a krbom odkiaľ je taktiež umožnený vstup na terasu.  

Orientácia bungalovu č.1 je terasou na juho-západ. Dom sa nachádza na pozemku o rozlohe 528 m2, a je pre efektívnosť pozemku navrhnutý tak že obvodovými múrmi (hrúbka 30cm) hraničí s ďalším bungalovom, pričom oba domy oddeľuje izolácia 12cm (spolu hrúbka 72cm). Každý bungalov má samostatné prípojky a touto koncepciu vznikne za domom využiteľnejší pozemok v porovnaní so samostatne stojacím domom, zároveň sa znížia náklady na vykurovanie.

Výstavba momentálne prebieha (vid. foto) a po rezervácii je možné sa rozhodnúť pre úpravu niektorých špecifík podľa vlastných predstáv.

Špecifikácia stavby:

-materiál: tehla ytong 250 mm a 300mm + polystyrén 200mm + fasádna omietka

-vnútorné omietky + potery (hladený betón)

-okná: plastové 3-sklo: možnosť vybrať si z 2. úrovní prevedenia

-vchodové dvere -hliníkové

-elektroinštalácia a inštalácia pre zabezpečovaciu techniku

-strecha, možnosť vybrať si z 3. možností

-strop sadrokartón

-kúrenie: možnosť vybrať si z 2. možností:

-oplotenie: možnosť vybrať si z 2. možností:

-vonkajšia zámková dlažba: cca 104m2, (taktiež možnosť individuálneho výberu)

-možnosť zhotovenia prístrešku pre auto po kolaudácii

Cena za holodom v najvyššom štandarde je: 159 800,-€ (najvyšší štandard obsahuje: teplovodné kúrenie v podlahe + tepelné čerpadlo, najkvalitnejšie okná-trojsklo ako aj ostatné prevedenie z najkvalitnejších voliteľných materiálov a vonkajšie diaľkovo ovládateľné žalúzie. Elektroinštalácia vrátane televíznych rozvodov, počítačovej siete a zabezpečovací systém okrem kamier.)

V prípade bližšieho záujmu vám vieme ukázať projektovú dokumentáciu a detailnú 3D vizualizáciu a vyhotoviť Vám kalkuláciu podľa vašich modifikácií

Kontakt: Iva Saganová, tel: 0919317319, email: newways.iva@gmail.com