,,PREDANÉ” 3.izbový byt v Poprade – TOP lokalita – po čiastočnej rekonštrukciiPREDANÉ 

NA PREDAJ

3. IZBOVÝ BYT

Ponúkam na predaj 3.izbový byt v Poprade s balkónom po čiastočnej rekonštrukcii. Byt sa nachádza na ideálnom 4. poschodí v rekonštruovanom bytovom dome na ulici Mládeže, vchod č. 8.

Budova: Bytový dom prešiel kvalitnou rekonštrukciou: zateplenie fasády, odvlhčenie budovy, výmena zvislých rozvodov, výmena okien, nová strecha a nový výťah.

Byt – technické parametre: Byt z pôvodného stavu prešiel čiastočnou rekonštrukciou (v r. 2012): dispozične prerobené-murované jadro, kúpeľňa s vaňou, kuchyňa, samostatné WC, plastové okná, dlažba a plávajúce podlahy, kvalitné dvere, nové radiátory s novými termostatickými hlavicami, rekonštruovaný bol aj balkón, konkrétne dlažba a prekrytie oceľového zábradlia. V pôvodnom stave zostali oceľové zárubne dverí.

Dispozícia a rozloha bytu: Byt je o rozlohe obytnej plochy 68,2 m2 a veľkou výhodou je jeho dispozícia nakoľko má otvorený a spojený priestor kuchyne a obývačky. Z otvoreného priestoru po vstupe do bytu je po pravej ruke samostatné WC, doprava sa pokračuje kuchyňou a končiac kúpeľnou kde je vaňa, veľké umývadlo a práčka. Kuchynská linka je umiestnená na oboch stranách priestorov kuchyne. Kuchyňa aj kúpeľňa majú okno na severo – východ. Z kuchyne a predsiene kde je dlažba sa vchádza do otvorenej obývacej miestnosti. Veľkou výhodou spálne a detskej izby že sú neprechodné. Po ľavej ruke smerom z otvoreného priestoru sa vchádza do spálne s balkónom a na opačnej strane sa vchádza do ďalšej izby kde je veľká vstavaná skriňa. Všetky izby majú kvalitnú laminátovú podlahu a orientácia okien je na juho – západ čím sa dosiahlo, že byt je teplý a slnečný počas celého dňa.

Náklady: Náklady bytu pre 4. osoby sú 120€/mesačne + elektrina: 20€ a plyn: 3€.

Doplňujúce informácie: Ku bytu prináleží uzamykateľná látková pivnica ktorá je vystužená oceľovými profilmi. Vykurovanie je zabezpečené centrálne z neďalekej kotolne.

Lokalita: Bytový dom na Starom Juhu je výborne situovaný a svojou polohou patrí do TOP lokality v Poprade. Z bytu je blízko do mesta, nákupných stredísk, v blízkosti je škola, škôlka, detské ihriská….všade bez nutnosti cestovania autom.

Cena: 91 700€. Odporúčam vidieť.

V prípade záujmu volajte: 0910 835 000, píšte: newways.office@gmail.com