“PREDANÉ” 3. Izbový byt s lodžiou v Bratislave-RužinovPREDANÉ, CENA 148 500 € 

PREDANÉ

3. IZBOVÝ BYT

Ponúkam na predaj 3. izbový byt v Bratislave – Ružinov, na ulici Ondavská.

Byt s lodžiou sa nachádza v kompletne modernizovanom bytovom dome, ktorý je zateplený, vrátane novej strechy, je po výmene zvislých rozvodov, disponuje moderným výťahom. Bytový dom je vo veľmi dobrej kondícii vrátane vynovených spoločných priestorov.

Byt sa nachádza na najvyššom 8. poschodí a pozostáva z 3. obytných miestností, ktoré sú efektívne dispozične rozmiestnené (byt má neprechodné izby). Vstup do bytu otvára väčšia predsieň pokrytá dlažbou, odkiaľ je vstup do všetkých miestnosti. Po ľavej ruke sú dvere do najmenšej z izieb, vedľa nej nasleduje kuchyňa odkiaľ je výstup na presklennú a zapletenú lódžiu. Výhodou oboch miestností je, že sú orientované na západ čím sú slnečné a teplé počas dňa. Z chodby je vstup do samostatného WC a samostatnej kúpelne s vaňou a práčkou. Nasleduje väčšia a menšia izba orientované na východ.                                                                                Orientácia bytu je optimálna, nakoľko je rovnomerne rozdelená oknami na východ a západ, s možnosťou výhľadov na Slavín a Tri veže. Celková výmera podlahovej plochy bytu je 63,10 m2.                                         

Stav bytu sa dá hodnotiť ako čiastočná rekonštrukcia, nakoľko posledná modernizácia bola pred r. 2007, má plastové okná a všetky miestnosti majú zachovalé linolenum. Zárubne sú železné s pôvodnými dverami. Ku bytu prináleží klasická drevená pivnica (drevené obytky).

Veľkou výhodou bytového domu je lokalita a dostupnosť centra Bratislavy. Zimný štadióna Ondreja Nepelu je vzdialený cca 250m . V blízkosti sú zastávky autobusov, trolejbusov a zastávka električiek.

Parkovanie je možné pozdĺž bytového domu počas celého dna. Majiteľ bytu má možnosť zakúpiť  si vyhradené parkovacie miesto vonku, ktoré stoji 320 €/ročne, alebo parkovacie miesto v neďalekej garáži, kde sa ceny pohybujú do 10.000€.

Bytový dom patrí do výbornej lokality v Bratislave. Budova sa nenachádza hneď vedľa hlavnej cesty, ale je umiestnená približne 150m do vnútrozemia sídliska. Okolie bytového domu disponuje aj  priestorom na voľnočasové aktivity pre deti. 

Byt je vhodný nielen pre bývanie pre rodinu ale svojou polohou aj na podnikanie a prenájom.  

Mesačné predpisy za byt sú aktuálne 243 € (2 dospelé osoby) vrátane odvozu smetí (10,64€/mesačne). Fond opráv je vo výške 1,00€/m2, čo vytvára pre budúcich majiteľov bytov perspektívu tvorbu rezervy a možnosť modernizácie bez nutnosti zadlžovania sa. 

Maklér: Peter Polovka

office@newways.sk, 0917 083 782

Cena: 148.500€