,,PRENAJATÝ” moderný 1-izbový byt v centre PP-“SASANKA”PRENAJATÉ, 410€/mesačne 

PRENAJATÉ

1. IZBOVÝ BYT

Ponúkam na prenájom exkluzívny nadštandardný 1-izbový byt v centre Popradu

Bytový dom: ,,Sasanka“ je 7 poschodový novo-zrekonštruovaný tehlový dom s výťahom, oproti mestskému rampovému parkovisku na ulici Joliota Curie (OTP Banka), priamo v centre Popradu.

Byt: Jeho podlahová plocha je 38m2, nachádza sa na 2. poschodí a je bez balkóna. K bytu prináleží aj samostatná uzamykateľná pivnica.

Byt – technické parametre: 

– po kompletnej, nadštandardnej rekonštrukcii, ktorá prebehla v 10/2015

– protipožiarne dvere s bezpečnostnou vložkou a pridaným zámkom

– nové rozvody vody v celom byte, nové odpady

– nové radiátory

– kompletne nová elektroinštalácia so zníženými stromi, medené káble, nová rozvodová skriňa a ističe.

– nové škrabané omietky

– nové plávajúce podlahy, dlažba, obkladačky

– kúpelňa so sprchovým kútom a novou práčkou

– WC Geberit s umývadlom

– kuchynská linka na mieru so spotrebičmi vrátane chladničky

– kompletné vnútorné zateplenie bytu

– interiérové dvere a zárubne

– dve vstavané skrine na mieru

– 3x komoda, 1x dvojposteľ, 1x nočný stolík (IKEA)

Dispozícia bytu: Byt je slnečný a teplý s orientáciou na východ – juh, čo je výhodou počas celého roka. Dispozične je moderne riešený nakoľko má dve priestranné samostatné miestnosti (kuchyňa a izba). V Kuchyni je dlažba a je vybavená kvalitnými spotrebičmi (chladnička, vstavaná rúra a plynový sporák, digestor). V izbe je plávajúca podlaha, veľká vstavaná skriňa, 3 komody, dvojmiestna posteľ a nočný stolík (IKEA). Kúpeľňa má štýlový murovaný sprchový kút a je vybavená práčkou, umývadlom na mieru a vstavaným zrkadlom. Byt má samostatné WC (Geberit) s umývadlom. Po vstupe do bytu je v otvorenej predsieni praktický botník a veľká vstavaná skriňa so zrkadlom.

Lokalita: centrum mesta Poprad máte priamo na dosah, čo umožňuje dostať sa kdekoľvek pokojne pešo. V blízkosti je kompletná občianska vybavenosť, škola, škôlka, nemocnica a detské ihriská. 

Parkovanie: je možné veďla bytového domu na vyhradenom uzamykateľnom pozemku majiteľov Sasanky, alebo bezplatne na parkovisku kaskády, ktoré býva pre rezidentov otvorené od 18:00 do 8:00.

Mesačný nájom vrátane energií je 410€ / mesačne + počiatočný depozit vo výške mesačného nájmu. Platí sa mesiac dopredu. Byt je určený pre jednotlivca alebo maximálne 2 osoby. Podmienky prenájmu: nefajčiar, bez domácich zvierat.

V prípade záujmu ma kontaktujte na tel: 0904415901 

Maklér: Tomáš Bachratý