Predaj novostavby moderného bungalovu-Batizovce-PP.NA PREDAJ, cena: 159.800,-€ 

Na predaj

Rodinný Dom

Na predaj „Moderný, štvorizbový- bungalov“ v podtatranskej obci Batizovce.
Jedná sa o premyslený, murovaný, bezbariérový bungalov o zastavanej ploche 128,41 m2 a úžitkovej ploche 103,61m2. Dom je štvorizbový, s dvomi kúpeľňami a dvoma WC a je prakticky riešený na bývanie pre rodinu. Po vstupe do domu je široká chodba s výklenkom na vstavanú skriňu s odkladacími priestormi aj na menšie náradie. V projekcii sú dve detské izby (každá so vstavanou skriňou) a v ich blízkosti je väčšia kúpeľňa s WC a práčkou. Každý detail priestoru bol dôkladne plánovaný, preto stenu medzi detskými izbami a kúpeľňou vypĺňa výklenok pre knižnicu. Manželská spálňa (s kúpeľňou, WC a veľkou vstavanou skriňou) sa nachádza na druhej strane domu a zo spálne je možné dostať sa na terasu pred domom. Centrum domu tvorí veľká otvorená obývacia miestnosť s kuchyňou, stolovým kútom a krbom odkiaľ je taktiež umožnený vstup na terasu.
Orientácia bungalovu je terasou na juho-západ. Dom sa nachádza na pozemku o rozlohe 538 m2, a je pre efektívnosť pozemku navrhnutý tak že obvodovými múrmi (hrúbka 30cm) hraničí s ďalším bungalovom, pričom ich oddeľuje izolácia 12cm (spolu hrúbka 72cm). Každý bungalov má samostatné prípojky a touto koncepciu vznikne za domom využiteľnejší pozemok v porovnaní so samostatne stojacím domom, zároveň sa znížia náklady na vykurovanie.
Výstavba momentálne prebieha (vid. foto) a po rezervácii je možné sa rozhodnúť pre úpravu niektorých špecifík podľa vlastných predstáv.
Špecifikácia stavby:
-materiál: tehla ytong 250 mm a 300mm + polystyrén 200mm + fasádna omietka
-vnútorné omietky + potery (hladený betón)
-okná:v najvyššom štandarde 3-sklo, 8000mm-vo farbe antracit (plastové): možnosť vybrať si z 2. úrovní prevedenia
-vchodové dvere -hliníkové
-elektroinštalácia a inštalácia pre zabezpečovaciu techniku
-strecha, možnosť vybrať si z 2. možností
-strop sadrokartón
-kúrenie: možnosť vybrať si z 2. možností:
-možnosť zhotovenia prístrešku pre auto po kolaudácii
Cena za holo-dom bez DPH: 133 170,-€, suma s DPH: 159 800,-€
V prípade bližšieho záujmu vám vieme ukázať projektovú dokumentáciu a detailnú 3D vizualizáciu a vyhotoviť Vám kalkuláciu podľa vašich predstáv.
kontakt: 0910835000