“Predané” novostavba moderného bungalovu-Batizovce-PP.PREDANÉ 

Predané

Rodinný Dom

Na predaj „Moderný, štvorizbový- bungalov“ v podtatranskej obci Batizovce.

Projekt bungalovu a dispozícia: Jedná sa o premyslený, murovaný, bezbariérový bungalov o zastavanej ploche 128,41 m2 a úžitkovej ploche 103,61m2. Dom je štvorizbový, s dvomi kúpeľňami, dvoma WC a je prakticky riešený na bývanie pre rodinu. Po vstupe do domu je široká chodba s výklenkom na vstavanú skriňu s odkladacími priestormi aj na menšie náradie. V projekcii sú dve detské izby (každá so vstavanou skriňou) a v ich blízkosti je väčšia kúpeľňa s WC a práčkou. Každý detail priestoru bol dôkladne plánovaný, preto stenu medzi detskými izbami a kúpeľňou vypĺňa výklenok pre knižnicu. Manželská spálňa (s kúpeľňou, WC a veľkou vstavanou skriňou) sa nachádza na druhej strane domu a zo spálne je možné dostať sa na terasu pred domom. Centrum domu tvorí veľká otvorená obývacia miestnosť s kuchyňou, stolovým kútom a krbom, odkiaľ je taktiež umožnený vstup na terasu.

Pozemok a stavba: Dom sa nachádza na pozemku o rozlohe 538 m2 a je pre efektívnosť pozemku navrhnutý, tak že obvodovými múrmi (hrúbka 30cm) hraničí s ďalším bungalovom, pričom ich oddeľuje izolácia 12cm (spolu hrúbka 72cm).

Lokalita a orientácia: Dom je umiestnený vo výbornej lokalite, kde sa nachádzajú iba novostavby rodinných domov zvanej pánske záhrady. Orientácia bungalovu je terasou na juho-západ.  Každý bungalov má samostatné prípojky a touto koncepciou vznikne za domom využiteľnejší pozemok v porovnaní so samostatne stojacím domom, zároveň sa znížia náklady na vykurovanie.

Špecifikácia stavby:
-materiál: tehla ytong 250 mm a 300 mm + polystyrén 200 mm + fasádna omietka
-vnútorné omietky + potery (hladený betón)
-okná: v najvyššom štandarde 3-sklo, 8000 mm-vo farbe antracit (plastové): možnosť vybrať si z 2. úrovní prevedenia
-vchodové dvere -hliníkové
-elektroinštalácia a inštalácia pre zabezpečovaciu techniku
-strecha, možnosť vybrať si z 2. možností
-strop sadrokartón
-kúrenie: v štandarde a v lacnejšej verzii je elektrické kúrenie-INFRA rohože. Nadštandard je tepelné čerpadlo s príplatkom 5000€.
-možnosť zhotovenia prístrešku pre auto po kolaudácii

Výstavba: Výstavba momentálne prebieha (viď. foto) a po rezervácii je možné sa rozhodnúť pre úpravu niektorých špecifík podľa vlastných predstáv.

Cena za holo-dom bez DPH: 133.170,-€, suma s DPH: 159.800,-€
V prípade bližšieho záujmu vám vieme ukázať projektovú dokumentáciu, detailnú 3D vizualizáciu a vyhotoviť Vám kalkuláciu podľa vašich predstáv.
kontakt: 0910835000