“PREDANÉ” apartmán-štúdio v centre Vysokých Tatier v Starom Smokovci.Predané, cena: 114.500€ 

Predané

Apartmán - štúdio

Ponukám na predaj kompletne zariadený apartmán s balkónom (nebytový priestor) v srdci Vysokých Tatier, v mestskej časti Starý Smokovec. Nachádza sa na prvom nadzemnom podlaží (z celkových 4. podlaží) v apartmánovom dome „Bernard“.

APARTMÁN:
-štúdio s kuchynským kútom
-úžitková plocha 22,35 m2
-balkón o rozlohe 1,55m2
-orientácia: južná
-mesačné prevádzkové náklady: 95,-€ (správcovské poplatky), 10,-€ elektrina
-súčasťou predaja je kompletné vybavenie a zariadenie (nábytok, kuchyňa, elektrospotrebiče a doplnky).

DISPOZÍCIA:
Vkusne zariadený apartmán v štýle “Vintage” pozostáva z predsiene, kde po pravej ruke je vstup do samostatného WC (Geberit) s umývadlom, nasleduje kúpeľňa, ktorej súčasťou je sprchovací kút so žľabom, umývadlom a skrinkou. Následne sa nám otvorí priestor štúdia s kuchynskou linkou po pravej ruke. Obytnú časť so spálňou oddeľuje od kuchyne stolovacie posedenie. Pred vstupom na balkón je priestor na relaxačné posedenie s možnosťou sledovania TV. V predsieni je dlažba vo farbe dreva a v izbe plávajúca podlaha.

APARTMANOVÝ DOM BERNARD:
Budova, ktorá spĺňa vysoký štandard bývania vo vysokých tatrách je zhotovovaná z kvalitných materiálov. Stavba je konštruovaná zo železobetónového skeletu, priečky sú murované s keramickými tehlami. Zateplená je kontaktným zatepľovacím systémom. Okná sú hliníkové od firmy Kunaj s vysokým tepelnoizolačným faktorom. Strecha je pokrytá pozinkovaným plechom. V budove sa nachádza kaviareň, recepcia a každý apartmán je zariadený video vrátnikom.

VÝHODY:
-apartmán priamo v centre Vysokých Tatier
-príjemná orientácia na Juh
-kompletné zariadený
-vynikajúca dostupnosť + kompletná občianska vybavenosť
-turizmus, krátkodobý prenájom

PARKOVANIE:
Pred apartmánovým domom s možnosťou odkúpenia vlastného parkovacieho miesta.

LOKALITA:
Apartmánový dom sa nachádza v jednej z najlukratívnejších časti Vysokých Tatier vo výške 1016 m.n.m. Najbližšia lyžiarska zjazdovka v Tatranskej Lomnici je vzdialená 6 km. V blízkosti je východiskový bod na turistické značky smerom na Hrebienok ako aj centrum lanoviek a celej občianskej vybavenosti Starého Smokovca. Lokalita ponúka exkluzívne bývanie v tichom prostredí Vysokých Tatier, ale zároveň vie splniť aj všetky požiadavky cestovného ruchu náročnej klientely.

CENA: 114.500 EUR
V prípade záujmu volajte: 0917083782, Maklér: Peter Polovka, RSc.