“PRENAJATÉ” 1-izbový byt PP – Poprad, Výkrik – v novostavbe SlniečkoPRENAJATÉ, cena: 370€/mesačne 

"Už PRENAJATÉ"

1. IZBOVÝ BYT

Ponúkam na prenájom moderný 1-izbový byt o rozlohe 27 m2 + balkón 2 m2, nachádzajúci sa na prvom poschodí v trojposchodovej budove Slniečko za Výkrikom (na prízemí budovy sú polyfunkčné priestory- obchody). 

Dispozícia bytu: Jedná sa o teplý a slnečný byt s orientáciou na juho-západ, čo je výhodou počas celého roka. Po vstupe do bytu cez bezpečnostné dvere – Sherlock je predsieň so šatníkom a veľkou vstavanou roll-door skriňou, odkiaľ je po ľavej ruke vstup do exkluzívnej kúpeľne s novým, čiastočne murovaným sprchovým kútom a WC. Z predsiene sa ďalej dostaneme do priestrannej miestnosti s novou modernou kuchyňou, ktorá disponuje spotrebičmi vrátane vstavanej práčky a samostatne chladničky. Výstup na balkón je orientovaný na juho západ, čo umožnuje príjemné posedenie predovšetkým počas slnečného dňa. 
Obytná miestnosť je vybavená nábytkom:
-komoda
-televízor Philips (43″)
-vstavaná rohová polica
-jedálenský stolík s dvomi stoličkami
-moderná rozkladacia sedačka (spanie pre 2 osoby)
Lokalita: centrum mesta Poprad je vzdialené 500m, čo umožňuje dostať sa kdekoľvek pokojne pešo. V blízkosti je kompletná občianska vybavenosť, pošta, školy, škôlky, vonkajšie športoviská, reštaurácia, nemocnica a detské ihriská. 
Parkovanie je k dispozícii v areáli bytového domu a vstup je zabezpečený elektrickým strážnikom.
Cena vrátane energií je 370€/mesačne + počiatočný depozit vo výške mesačného nájmu + mesačná platba dopredu. Byt nie je určený pre rodinu, je vhodný pre jednotlivca alebo max. pre 2 osoby.
V prípade záujmu volajte na: Tomáš Bachratý, mobil: 0904 415 901