“PREDANÉ”3. izbový slnečný byt v srdci Vysokých Tatier-kompletná rekonštrukciaPREDANÉ 

PREDANÉ

3. IZBOVÝ BYT

Byt so zasklenou lodžiou sa nachádza v kompletne rekonštruovanej vile Sládkovič v Dolnom Smokovci, 1500m peši od Starého Smokovca. Kompletná rekonštrukcia budovy bola ukončená v 2018, pričom fasáda budovy bola podmienená zachovaniu pôvodnej vonkajšej architektúre. Boli vymenené všetky rozvody, okná, vchodové dvere, schodište a dlažby. V budove bol realizovaný nový projekt vykurovania veľkým samostatným plynovým kotlom pre všetkých majiteľov bytov. Základy boli po obvode rekonštruované, odvlhčené ako aj ošetrené termonáterom.

Byt o úžitkovej rozlohe 116,3m2 pozostáva z 3. obytných miestností a nachádza na vyvýšenom prízemí (pod časťou bytu sa nachádza kotolňa). Veľkou výhodou je samostatný vchod do bytu. V byte prebehla rozsiahla rekonštrukcia v r. 2014 a to: výmena okien, nové elektrické rozvody, rozvody vody, nová kúpeľňa na mieru, sanita, samostatné WC (Geberit) s priamym vetraním, nové schodisko ku vchodovým dverám bytu ako aj nové vchodové dvere. Po vstupe do bytu je väčšia chodba z ktorej po ľavej ruke je možnosť vstupu do samostatného WC, nasledujú dvere do odvetranej špajze. Chodba pokračuje vstupom do veľkej modernej kúpeľne. Kúpeľňa je vybavená nadštandardne nakoľko obsahuje vaňu, sprchový kút, umývadlo a aj bidet. V zadnej časti kúpeľne sa vstupuje do menšej miestnosti kde je priestor na práčku a sklad. Na konci chodby sa vstupuje do kuchynskej časti (byt aktuálne nemá kuchynskú linku z dôvodu odsťahovania majiteľov), pričom budúca kuchyňa na mieru pre svojho nového majiteľa má miesto pri okne a v prednej časti kuchyne je priestor na stolovanie. Z kuchyne po pravej ruke sa vstupuje do priestrannej obývačky, ktorá má veľké okno smerujúce na západ. Z obývačky na juh je vstup cez posuvné dvere do priestrannej, uzavretej, presklenej (štandardné okná ako v celom byte) lodžie (8m2), čím sa pôvodná úžitková plocha 116,3m2 bytu zväčšila na 124m2. Z kuchyne po ľavej ruke sa vstupuje do izby, ktorá je prechodná (slúži ako pracovňa alebo detská izba), odkiaľ sa pokračuje do spálne. Vo všetkých izbách sú drevené parkety a v spálni je koberec. Byt disponuje aj samostatným uzamykateľným odkladacím priestorom na povale o veľkosti 13,5m2 a obyvatelia môžu využiť taktiež väčší spoločný priestor na povale (slúžiaci aj ako sušiareň prádla).

Orientácia bytu je na východo – juho – západ, čím je byt slnečný a teplý počas celého dňa. Svojou veľkosťou sa približuje menšiemu rodinnému domu, má nadštandardne veľkú obytnú lodžiu a je vhodný aj pre rodinu s deťmi.

Veľkou výhodou bytového domu je lokalita a dostupnosť do centra Vysokých Tatier, do Starého Smokovca. V blízkosti bytového domu, cca 150m je zástavka električky (posledná pri smere do Smokovca), ako aj niekoľko detských ihrísk a športovísk. Škola, škôlka, pošta, obchod a zdravotné stredisko sú vzdialené cca 1km smerom dole na Poprad. Parkovanie je bezproblémové pre majiteľov priamo pred bytovým domom. Pozemok pod bytom je vysporiadaný.

Mesačné náklady pre 4 osoby: 142€ + elektrina

Byt je výbornou investíciou vzhľadom na jedinečnú a limitovanú lokalitu. Je vhodný na bývanie pre rodinu ako aj na prenajímanie. Samostatný vchod predurčuje široké využitie a potrebné súkromie pre nových majiteľov. Cena: 167.900€. Pri serióznom jednaní, dohoda na cene možná.

Cena: 169.700€, (1443,7€/m2; pri 116,3m2). Radi Vám pomôžeme s hypotekárnym úverom. V prípade záujmu volajte na 0904415901, Tomáš Bachratý, newways.tomas@gmail.com