“Predané” veľký jednoizbový byt (42m2 v Poprade lokalita – Starý Juh.PREDANÉ, CENA: 60 000€ 

NA PREDAJ

1. IZBOVÝ BYT

Ponúkam na predaj slnečný 1-izbový byt po rekonštrukcii, vo vyhľadávanej lokalite sídliska starý juh v Poprade.

Budova:  Osem poschodový bytový dom prešiel kompletnou modernizáciou:

-zateplenie vonkajšej fasády s vonkajším náterom

-odvlhčenie budovy s pokrytím dlažobných panelov okolo plášťa

-kompletne renovované spoločné priestory (nové vstupné dvere a osvetlenie, nová dlažba a obklady, na schodisku vymenené linoleum, nový výťah Schindler).

Byt – technické parametre:

Byt z pôvodného stavu prešiel takmer kompletnou rekonštrukciou: murované jadro, kúpeľňa s vaňou, nová kuchynská linka, samostatné WC, vstavaná skriňa na chodbe, plastové okná, dlažba v kuchyni a plávajúce podlahy. V pôvodnom stave zostali zárubne, dvere a elektrické rozvody v izbe.

Byt-dispozícia:

Byt o rozlohe 42m2 sa nachádza na plnohodnotnom prvom poschodí, pod bytom sú vykurované pivnice a kotolňa.  Dispozícia bytu pozostáva z predsiene, murovaného jadra, kúpeľne oddelenej od wc, kuchyne, chodby a veľkej izby. Po vstupe do bytu sa nachádza predsieň s veľkou vstavanou skriňou. Oproti vstupným dverám je vstup do samostatného WC, vedľa je kúpeľňa s vaňou. Po ľavej strane sa pokračuje do kuchyne, kde je zánovná kuchynská linka a jedálensky stôl. Veľká izba slúži ako spálňa a disponuje veľkým priestorom na kreatívne riešenie rozmiestnenia nábytku pre budúcich majiteľov. Byt má nové plastové okná a plávajúce podlahy kombinované s dlažbou. Súčasťou bytu je aj samostatná murovaná pivnica. Byt nemá balkón

Výhody:

Z výhod, ktoré tento byt poskytuje spomeniem okrem vyhľadávanej LOKALITY a výbornej OBČIANSKEJ VYBAVENOSTI (školy, škôlky, obchody..) aj ideálne dispozičné riešenie, ktoré vyhovie aj náročnejšej klientele. Nízke mesačné NÁKLADY vďaka vlastnej kotolni a modernizácia bytového domu pridávajú bytu na atraktivite.

(Termín odovzdávania bytu po dohode, možnosťou je výmena za 1-izbový byt s balkónom.)

Cena: 60 000 ,- eur

Maklér: Peter Polovka, RSc.