“Predané”Rodinný dom v kúpeľnej obci Vrbov-centrum.PREDANÉ 

PREDANÉ

Rodinný dom

Ponúkam na predaj rodinný dom v kúpeľnej obci Vrbov, nachádzajúci sa priamo v centre obce na výbornom slnečnom mieste. Dom je pôvodná kamenná stavba (pôvodný Nemecký dom, hrúbky múrov: 60cm a viac) a skladá sa z dvoch obytných jednotiek. Na spodnom podlaží má 3 obytné miestnosti, technickú miestnosť (využitá na kotolňu a sklad), samostatnú kúpeľňu, kuchyňu a samostatnú sprchu a wc. Dom je sčasti aj podpivničený (vstup je z technickej miestnosti). Má obytnú aj časť podkrovia kde je jedna spálňa s možnosťou zhotovenia samostatnej kuchyne (je tam voda a wc), pričom táto časť domu bola pristavovaná (murivo sú kvádre-50cm). Podlahy v dome sú drevené a v kuchyni je linoleum. Kúrenie je zabezpečované plynovým kotlom (Protherm-20ročný). Strešná krytina bola kompletne vymenená pred 15. rokmi (asfaltový šindeľ) a pôvodný drevený krov je v dobrej kondícii. Dom je riadne napojený na vodu a kanalizáciu. Veľkosť pozemku je 315m2 a celková podlahová plocha domu je cca 200m2. Pozemok má tvar slížu, pričom jeho šírka je od 7 do 8 m2. Dom susedí s ďalšími domami po oboch stranách.
Za domom je menšia záhradka v ktorej sú nasadené ovocné stromy (jabloň, hruška, 2x slivka) a výhodou záhrady je že je orientovaná na juho-západ, rovnako ako dvor pred domom.
Nakoľko dom je v pôvodnom, ale plne funkčnom stave, je pripravený pre nového majiteľa na okamžité nasťahovanie sa, resp. s realizáciou kompletnej rekonštrukcie podľa vlastných predstáv. 
Lokalita a umiestnenie domu v rámci obce je TOP aj s možnosťou podnikania v cestovnom ruchu v rámci kúpeľných služieb ktoré Vrbov svojim návštevníkom ponúka. Súčasťou predaja je aj navrhnutý projekt na prerobenie domu s ubytovaním v súkromí.
cena: 70.900€, v prípade záujmu volajte: 0910835000