“Predaný” 3.izbový byt v Tatranskej Lomnici- 2. poschodie, kompletná rekonštrukcia.PREDANÝ 

"PREDANÝ"

3. IZBOVÝ BYT

Ponúkam na predaj 3.izbový byt v Tatranskej Lomnici- 2. poschodie- kompletná rekonštrukcia. Byt sa nachádza na ideálnom 2. poschodí a z pôvodného stavu prešiel úplnou rekonštrukciou vrátane vlastného kúrenia- plynový kotol + nové radiátory a rozvody, dispozične prerobené jadro, kúpeľňa, kuchyňa, samostatné WC, zateplený a úplne odizolovaný balkón s plastovými oknami. Rozloha bytu je 72m2 vrátane balkóna. Ku bytu prináleží spoločná uzamykateľná pivnica- kočikáreň. Celý bytový dom prešiel kvalitnou rekonštrukciou: zateplenie fasády, výmena zvislých rozvodov, oprava spoločných priestorov a výmena okien, nová strecha.

Po vstupe do bytu je chodba kde je dlažba, vstavaná skriňa a špajza. Po pravej ruke nesleduje samostatné WC a ďalšia vstavaná skriňa a prechádza sa do ďalšej chodby z ktorej je vstup do troch izieb (samostatne). Chodba je spojená s otvorenou kuchyňou so stolovacím kútom. Z kuchyne na východnú stranu je vstup do kúpeľne kde je sprchový kút, práčka, kotol a umývadlo. Kuchyňa je vybavená kvalitnými nerezovými spotrebičmi: plynový sporák, rúra, umývačka riadu.

Výhodou bytu je že všetky tri izby sú situované na juho-západ, čím je byt veľmi teplý, slnečný a úsporný. V byte sú menené interiérové dvere vo farbe dreva. V spálni je vstavaná skriňa na mieru.

Dôležité info: byt má nízke náklady, konkrétne: 83.63€ (mesačná platba správcovi, studená voda, fond opráv, osvetlenie spoločných priestorov), plyn 32€, Elektrika cca 20€, spolu: 135€/mesačne. Vo fonde opráv je našetrená slušná suma… Nízke náklady sa dosiahli samostatným kúrením a kvalitným zateplením bytového domu. Na danú lokalitu, je tento byt  výhodná investícia pre stredne náročných klientov.

Byt bude pripravený na nasťahovanie a odovzdanie ku 30.10.2017.

Cena  je 103 900€. Maklér odporúča.

 

 

 

Related Posts

Leave a Reply