Na predaj priestranný rodinný dom v lukratívnej časti PopraduNA PREDAJ, CENA: 398 000 € 

NA PREDAJ

Rodinný dom

Ponúkame exkluzívne na predaj, priestranný 2 podlažný rodinný dom v Poprade mestskej časti Veľká. Dom je svojou rozlohou a dispozíciou vhodný pre väčšiu rodinu. Disponuje 6timi nepriechodnými izbami, balkónom, pivnicou a garážou. Na pozemku je postavený altánok a sklad na náradie. Nehnuteľnosť je umiestnená v lukratívnej časti mesta na bývanie.

RODINNÝ DOM

– 6 izbový

– úžitková plocha domu: 260 m2 – pozemok 483 m2

– orientácia: Severozápad, Juhovýchod

– konštrukčný materiál tehla

– strešná krytina Tondach

– solárne kolektory

– plastové okná

– drevené plávajúce podlahy v izbách

DISPOZÍCIA

1. nadzemné podlažie pozostáva z predsiene s odkladacími skrinkami. Z predsiene sa dostaneme do chodby, kde po ľavej ruke je situované schodisko vedúce na 2. NP a vstup do WC (geberit). Po ruke pravej postupujeme do kompletne zariadenej kuchyne so spotrebičmi a špajzou, z ktorej je vstup do nadštandardnej obývacej izby (haly), kde sa nachádza jedálenský stôl, krb a presklenie do záhrady (zimná záhrada).

2. nadzemné podlažie je situované pod sedlovou strechou, izby sú čiastočne skosené. Poschodie pozostáva zo spálne, odkiaľ je výstup na priestranný balkón. Izby, ktorá je momentálne využívaná ako sušiareň. Šatníka na odkladanie šatstva. Pracovne s písacím stolom a posilňovacími strojmi s výstupom na balkón. Hosťovská izba pozostávajúca z postele a odkladacej skrine. Poslednou miestnosťou je priestranná kúpeľňa s vaňou obsahujúca masážne trysky, dve umývadlá a sprchový kút.

Podzemné podlažie pozostáva z 3 miestností. Prvá miestnosť slúži ako kotolňa, druhá tvorí sklad a tretia slúži ako posilňovňa. Z pivnice je vstup do Garáže, ktorá ponúka priestor na parkovanie 2 áut.

Pozemok je rovinatý a má rozlohu 485 m2. Je ideálne riešený ako oddychová zóna a disponuje altánkom s grilom a skladom na záhradné vybavenie. Oplotený je betónovým plotom čím poskytuje maximálne súkromie.

VÝHODY
– priestrannosť domu

– efektívne dispozičné riešenie

– využitie prírodnej energie pomocou solárnych kolektorov

– 2 parkovacie miesta v garáži

– tichá oblasť s dostupnosťou občianskej vybavenosti

– výborná kondícia materiálov – dom udržiavaný majiteľom

– napojený na všetky inžinierské siete

LOKALITA

Dom sa nachádza vo vyhľadávanej časti mesta Poprad-Veľká, ktorá je lukratívnym miestom na bývanie. Lokalizácia ponúka skvelú dostupnosť do Vysokých Tatier, diaľnicu D1 prípadne do centra mesta 5 minút autom. Neďaleko sa nachádza kompletná občianska vybavenosť od škôlky až po strednú školu, obchody a reštaurácie. Lokalita, v ktorej sa nehnuteľnosť nachádza, ponúka nadštandardné bývanie mesta, ale zároveň vyvodzuje dojem bývania na vidieku s výhľadom na Vysoké Tatry.

CENA: 398 000 €

V prípade záujmu volajte,

Maklér: Peter Polovka, tel: 0917 083 782

email: newways.piotro@gmail.com