Ponúkam na predaj úspešne zabehnutý „AUTOSERVIS“ v Poprade-StrážeNA PREDAJ, cena: 950.000€ 

NA PREDAJ

AUTOSERVIS

Ponúkam na predaj úspešne zabehnutý „AUTOSERVIS“ v Poprade-Stráže. Ide o kompletne vybavený areál s troma hlavnými budovami, pričom autoservis zahŕňa okrem bežného servisu aj lakyrnickú dielnu, karosársku dielnu so sústruhom, pneuservis, dielnu na montáž LPG, oplotený areál na parkovanie a mnoho ďalšieho.

Celý areál má zámkovú dlažbu, pričom hlavná budova (č. 1), Pozostáva z administratívnej budovy (2 kancelárie + čakáreň), z ktorej je vstup do klampiarskej dielne vybavenej náradím a 1x zdvihákom. Z prvej budovy sa prechádza do hlavnej budovy servisu (č.2), ktorá začína vstupnou chodbou pokrytou dlažbou, odkiaľ je vstup do WC, samostatnej kotolne (so skladom) a do a miestnosti kancelárie prímaceho technika. Na druhej strane je vstup do samostatnej šatne vybavenej sprchou, kuchynkou, umývadlom a možnosťou stolovania. Hlavný servis (ako druhá samostatná servisná miestnosť) je mechanická dielna ktorá je vybavená 2. zdvihákmi, podlaha v servise (liaty betón) má nový poter odolný voči ropným produktom. Nasleduje prechod do ďalšej samostatnej dielne, kde je laserová geometria a samostatný štvorstĺpový zdvihák (tretia dielna). Z hlavnej budovy sa ďalej prechádza do lakovne (štvrtá dielna) ktorá pozostáva z prípravnej dielne + lakovňa (piata dielna) + sklad a technológia miešania farieb. Koniec budovy je v tvare L a končí miestnosťou č.6, kde je sklad so strojovňou (kompresor a tlaková nádoba na kompresor + technológia striekacej kabíny, horáky, výmenníky + tlaková nádoba na vzduch). Budova končí samostatným vstupom do nástrojárskej dielne (v poradí č.7), vybavená: sústruh, ohýbačka, nožnice- a komplet ručné sústružnícke náradie (prípravky na sústruh a iné náradie na výrobu súčiastok na mieru). Areál disponuje treťou samostatnou budovou, ktorá pozostáva z pneuservisu a z opačnej strany je samostatná dielňa pre montáž LPG s možnosťou servisovania áut s výškou nad 2,5m.

Areál má na svojom začiatku čerpaciu stanicu-výdajný stojan LPG s podzemnou nádržou a zásobníkom 9600l LPG. Rok kolaudácie projektu LPG bol 2018.                       

Rok ukončenia výstavby budov areálu bol v 2007. Stavebný materiál hlavnej budovy je: 40cm kvádre, 10-polystyrén, vnútorné priečky-12mm ytong. Všetky dielne sú kvalitne odizolované, pričom materiál pre podlahy bol použitý: betón-polystyrén-betón. Objekty dielní: plech + 20 nobasil + parozabrána + hliniková folia + plech. Stropy rovnako, ale 40mm nobasil. Okná v celom objekte vyrobené na mieru: dvojsklo-lepené.

Areál má vlastnú studňu s pitnou vodou s rozborom na hygiene (vhodné pre dojčatá). Napojenie na verejnú kanalizáciu. Ďalšie technické vybavenie: Bezpečnostný kamerový systém v areáli a dielňach, kancelárie 5x kamera, vonku 3x kamera.                                                                           

Mesačné náklady: zastavaná plocha budov je Cca 785m2, náklady na teplo sú: 141€/mesačne (1700€-ročne). Náklady na elektrinu sú v priemere:375€/mesačne- elektrina (4500€-ročne). Plocha všetkých pozemkov je 2569m2.

Cena celého areálu (budovy a pozemky), vrátane výbavy všetkých dielní (náradie, zdviháky, technológie a stroje) vrátane odstúpenia zabehnutej firmy je: 950.000€. Dohodou je možnosť predaja aj časti firemného podielu „zabehnutej firmy“. V prípade záujmu volajte na 0910 835 000.