Nadčasové bývanie v Starej Ľubovni-3-izbový byt.NA PREDAJ,cena: 91.600€ 

NA PREDAJ

3. IZBOVÝ BYT

Ponúkam na predaj nový, moderný 3. izbový byt v Starej Ľubovni. Byt v novo- modernizovanom bytovom dome na ulici Popradská, môžme konštrukčne a projektovo brať ako novostavbu, nakoľko je súčasťou jedinečného projektu ekologickej, zelenej budovy s polyfunkciou (na prízemí bytového domu sú administratívne kancelárie a štýlová kaviareň pre verejnosť). 
Byt o rozlohe 81,22 m2 je na 2. nadzemnom podlaží a je prakticky riešený do detailov, pričom po vstupe sa nachádza väčšia predsieň, a po ľavej ruke je vstup do komory so vstavanými policami (nahradzuje menšiu pivnicu), nasleduje veľká vstavaná skriňa do výšky stropu. Po pravej ruke je vstup do priestrannej kúpeľne s vaňou, dvoma umývadlami a práčkou. Vedľa je vstup do samostatného WC. Byt pokračuje vstupom do kuchyne prepojenej s obývačkou. Z obývačky sa vstupuje samostatne do spálne (vybavenej veľkou vstavanou skriňou) a samostatne do detskej izby.
Byt sa predáva dokončený v štandarde. Výhodou budúceho majiteľa je možnosť prezrieť si vzorový byt a nechať si dokončiť vybraný byt podľa svojich predstáv (výber podláh, obklady v kúpeli, výber kuchyne, výber farby dverí a zárubní). Byt je možné dokončiť aj ako dvoj-izbový a treťou možnosťou je výber 3-izbového mezonetu s lódžiou.
Špecifikácia vyhotovenia a vybavenia bytu v štandarde:
-kuchynská linka na mieru podľa vzorového bytu s možnosťou vybrania si farby, 
-vybavenie kúpeľne so sanitou 
-plávajúca podlaha a dlažba v kuchyni
-kompletné dvere so zárubňou, kovaním a zámkom.
-riadiaca jednotka pre vykurovanie LOXON (ovládateľná smartfónom) ku každej bytovej jednotke: 420€.
-elektrické vypínače sú v štandarde (značkové, vyššia trieda).
Dôležité fakty ku budove pre budúcich majiteľov bytov:
• budova je projektovaná ako Pro-Eco, čo znamená že je energeticko – ekologická vďaka technológiám: solárne kolektory pre výhrev vody (úžitková a pitná voda) a vykurovanie, má vlastnú ekologickú čističku odpadových vôd a mnoho ďalšieho.
• budova disponuje 2 nabíjačkami pre elektrické automobily, čím je vhodná pre budúcich vlastníkov ktorí plánujú kúpu elektro-automobilu.
• počas nabíjania je možnosť tráviť čas v priestoroch kaviarne budovy
• vonkajšie garážové státie za budovou je možnosť si pre každého vlastníka bytu zabezpečiť jednorazovou nájomnou zmluvou, trvajúcou po celú dobu vlastníctva bytu za sumu: 3500€ (bez DPH), alebo dojednaním zmluvy o ročnom nájme.
Plány ďalšej výstavby ku budove:
• výstavba detského ihriska resp. posedenie pri vonkajšom krbe pre dospelých, montáž fotovoltaických panelov na streche budovy
Výhodou bývania v ekologickej budove je nielen využívanie najmodernejších technológií, ale aj nízke mesačné náklady čo z dlhodobého hľadiska zníži počiatočnú investíciu. 
Cena 3.izbového bytu začína od: 91.600€.