Na predaj 3.izbový byt v Poprade – TOP lokalita – kompletná rekonštrukciaNA PREDAJ, cena: 98.800€ 

NA PREDAJ

3. IZBOVÝ BYT

Ponúkam na predaj 3.izbový byt v Porade s balkónom po kompletnej rekonštrukcii. Byt sa nachádza na ideálnom 4. poschodí v zateplenej bytovke na ulici Mládeže, vchod č. 8. Bytový dom prešiel kvalitnou rekonštrukciou: zateplenie fasády, výmena zvislých rozvodov, výmena okien, nová strecha, spoločné priestory a výťah.

Byt z pôvodného stavu prešiel takmer úplnou rekonštrukciou (v r. 2012): dispozične prerobené-murované jadro, kúpeľňa s vaňou, kuchyňa, samostatné WC, plastové okna, dlažba a plávajúce podlahy, kvalitné dvere, nové radiátory s novými termostatickými hlavicami, rekonštruovaný bol aj balkón, konkrétne dlažba a prekrytie oceľového zábradlia. V pôvodnom stave zostali oceľové zárubne.

Rozloha bytu je 68,2 m2 a veľkou výhodou bytu je spojený otvorený priestor kuchyne a obývačky. Z otvoreného priestoru po vstupe do bytu je po pravej ruke samostatné WC, doprava sa pokračuje kuchyňou a končiac kúpeľnou kde je vaňa, veľké umývadlo a práčka. Kuchynská linka je umiestnená na oboch stranách priestorov kuchyne. Kuchyňa aj kúpeľňa majú okno na severo – východ. Z kuchyne a predsiene kde je dlažba sa vchádza do otvorenej obývacej miestnosti. Veľkou výhodou spálne a detskej izby že sú neprechodné. Po ľavej ruke smerom z otvoreného priestoru sa vchádza do spálne s balkónom a na opačnej strane sa vchádza do ďalšej izby kde je veľká vstavaná skriňa. Všetky izby majú kvalitnú laminátovú podlahu a orientácia okien je na juho – západ čím sa dosiahlo, že byt je teplý a slnečný počas celého dňa.

Ku bytu prináleží uzamykateľná látková pivnica ktorá je vystužená oceľovými profilmi. Vykurovanie je zabezpečené centrálne z neďalekej kotolne. Náklady bytu sú 120€/mesačne + elektrina: 20€ a plyn: 3€.

Byt je svojou polohou výborne situovaný v PP v TOP lokalite, pričom z bytu je blízko do mesta, nákupných stredísk, v blízkosti je škola, škôlka, detské ihriská….

Cena: 98 800€. .

V prípade záujmu volajte: 0910 835 000, píšte: newways.office@gmail.com